Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / 100 buvusių Plungės gyventojų nudžiugins mažųjų plungiškių laiškai

100 buvusių Plungės gyventojų nudžiugins mažųjų plungiškių laiškai

2018 m. Lietuva švenčia valstybės atkūrimo šimtmetį. Šia proga Lietuvoje rengiami įvairūs šventiniai renginiai.

2018 m. vasario 16 d. Plungės rajono savivaldybės  kultūros centras Plungės mieste organizuoja šventinių renginių ciklą. Vienas iš šio ciklo renginių – pilietinė, meninė  akcija „100 laiškų iš gimtinės“. Akcijos metu 100 mažųjų Plungės miesto piliečių ranka rašys laiškus 100 buvusių plungiškių, kurie gyvendami Plungėje pasižymėjo reikšminga profesine, menine, moksline ar sportine veikla, bet dėl įvairių priežasčių paliko savo šalį. Mažieji Plungės gyventojai laiškus rašys ir tiems, kurie šiandien yra išvykę iš Plungės ir savo svariais darbais,  kūryba, sėkmingu verslo organizavimu ar profesiniais pasiekimais prisideda prie kitų šalių gerovės kūrimo.  Akcijos tikslas – prisiminti, įvertinti, pasididžiuoti Plungėje gimusiais ir dėl savo veiklos žinomais tapusiais žmonėmis, nusiųsti nuoširdų laišką apie šiandieninį gyvenimą Plungėje ir  kvietimą bent trumpam sugrįžti į gimtinę.

Organizatoriai ragina prisidėti prie meninės akcijos „100 laiškų iš gimtinės“, padedant atrasti Jūsų profesijos / srities atstovų, kurie yra nuveikę reikšmingų darbų, bet šiuo metu nebegyvena Lietuvoje, pasidalyti prašymu su įmonėmis / pavieniais asmenimis, kurie galėtų suteikti bet kokios naudingos informacijos.

Ši akcija – tai puiki galimybė bent akimirkai pakviesti namo tuos, kurie kažkada išvyko, ir tokiu būdu simboliškai prisidėti prie Lietuvos Šimtmečio renginių. Visi kartu švęsdami Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmetį atraskime žinomus buvusius Plungės gyventojus ir jais pasididžiuokime.

Informaciją apie Jūsų organizacijos ar srities žinomus buvusius plungiškius galite siųsti el. p. romas.matulis@gmail.com arba gudaviciute.simona@gmail.com, taip pat informuoti telefonu 8 655 40942.

Organizatorių inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top
%d bloggers like this: