Pradinis / Renginiai, pramogos / Vlada Musvydaitė pirmą kartą išbandė rytinę mankštą su vaikais

Vlada Musvydaitė pirmą kartą išbandė rytinę mankštą su vaikais

TV3_SSM_Ineta_Stasiulyte

Švenčių ir šeimos televizija TV3 lieka ištikima savo tradicijoms – pernai, gegužės 15-ąją, darbus pora valandų anksčiau kvietusi pabaigti ir tas porą valandų praleisti su šeima TV3 televizija kviečia ir šiemet. Šeimos šventės atgarsiai TV3 eteryje – ir sekmadienį ryte 10.30 val. laidoje „Sportuok su mumis“. Laidos autorė ir profesionali sportininkė Vlada Musvydaitė-Baranauskienė TV3 žiūrovams mes iššūkį – kvies sportuoti su mažaisiais šeimos nariais.

7 minučių – tiek laiko reikia atlikti 7 skirtingų pratimų mankštą su savo vaikais ryte prieš darbus. Kaip nenuobodžiai sportuoti − pademonstruos Lietuvos sporto universiteto docentas Arūnas Emeljanovas. „Pratimai taip išadingai sudėlioti, kad mano netrukus penkerių metų gimtadienį švęsianti dukra Ula ir trejų Benas kitą rytą patys mane vertė iš lovos ir kvietė sportuoti, – šypsosi V. Musvydaitė-Baranauskienė. – Tiesa, rytinė mankšta su vaikais ir man buvo šiokia tokia naujiena. Nors nuolat į treniruotes juos vežuosi, ryto mankšta – visai kas kita.“

Laidos autorė užsimena jau ne kartą sulaukusi „Sportuok su mumis“ gerbėjų laiškų su prašymu pademonstruoti daugiau pratimų vaikams. „Pati turiu tikslą savo trejų metų sūnų iki vasaros išmokyti plaukti be rankinių plaukmenų. Jau vienoje artimiausių laidų TV3 žiūrovams papasakosiu, kaip mums sekasi“, – žada „Sportuok su mumis“ autorė.

Prie Vlados ir jos vaikų sekmadienio rytą Druskininkuose mankštintis jungsis ir šokėja Ineta Stasiulytė su aštuonmete dukrele Upe. Tiesa, šokius lankanti mergaitė ir jos mama tikins, kad 7 minutės ryte joms – itin brangus laikas. Kaip tuomet suktis – atsakymas sekmadienį 10.30 val. „Sportuok su mumis“.

Vlada tikina, kad sportas su vaikais neįtikėtinai motyvuoja. „Tik pabandžiusi sportuoti su mažaisiais supratau, kokia tai didelė motyvacija judėti į priekį. Jei nes jūs vaikus įkvėpsite, tai jie jus paragins“, – atradimais džiaugiasi sportininkė.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: