Pradinis / Kinas, muzika, TV / „4Fun“ grupės narys Laimonas Staniulionis prašo tautiečių pagalbos

„4Fun“ grupės narys Laimonas Staniulionis prašo tautiečių pagalbos

Vis daugiau šalies muzikantų ryžtasi išmėginti savo jėgas įvairiuose tarptautiniuose konkursuose, kurie padeda ne tik garsinti šalį, bet ir patiems muzikantams sulaukti tarptautinio pripažinimo. Šiuo keliu pasuko ir daugiau nei 16 metų gyvuojančios grupės 4Fun muzikantas Laimonas Staniulionis, siekiantis pergalės tarptautiniame perkusijos konkurse „Golden Cajon Award“.

„Manau, kad kiekvienas muzikantas turėtų savo jėgas išmėginti savo srities tarptautiniuose konkursuose. Tik tokiu atveju gali pamatyti ar suprasti, kokį lygį esi pasiekęs ir ką reikėtų tobulinti. Aišku, kaip ir dauguma konkursų, svarbus ir aplinkinių palaikymas, to šiuo metu man labiausiai ir reikia“, – atvirauja Laimonas.

Daug metų mušamaisiais instrumentais grojantis vyras jau ne vieną kartą yra išmėginęs savo jėgas tarptautiniuose konkursuose, o kartu su grupe „4Fun“ net ir atstovavęs Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse Helsinkyje.

Kartu su savo žmona, atlikėja Julija Ritčik, įrašę ypatingą tradicinį Amerikos juodaodžių kūrinį „Black Betty“, pora nusprendė išmėginti jėgas tarptautiniame konkurse. Šį kūrinį Laimonas Staniulionis aranžavo išryškindamas perkusinius instrumentus: pagrindinis vaidmuo skirtas ispaniškai dėžei, vadinamai „kachonu“ („cajon“), kurios konkurse ir dalyvauja muzikantas.

 „Šis instrumentas nėra plačiai paplitęs Lietuvoje, dėl to ir smagu, kad galiu atstovauti šaliai konkurse bei parodyti, kad Lietuvoje šiuo instrumentu taip pat yra grojama. Galbūt atsiras ir daugiau norinčių išmokti juo groti“, – viliasi muzikantas.

Išgirsti kartu su Julija Ritčik įrašytą kūrinį ir balsuoti už jį galima čia: http://award.schlagwerk.com/en/voting/?id=204

Fotografas Darius Jurevičius

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: