Pradinis / Sportas / 8 lietuviai – Šveicarijos kiokušin karatė čempionato nugalėtojai

8 lietuviai – Šveicarijos kiokušin karatė čempionato nugalėtojai

Lietuvos kiokušin karatė sportininkai dalyvavo Šveicarijos atvirajame vaikų, jaunučių ir jaunių čempionate. Mūsų sportininkai turnyre iškovojo 8 pirmąsias, 7 antrąsias ir 9 trečiąsias vietas.

Šveicarijos čempionais pavyko tapti Sergejui Danilovui (Klaipėdos „Okinava“), Olegui Zemlianskiui (Klaipėdos „Shodan“), Edvinui Kontautui („Okinava“), Eisvinui Grigaravičiui (Kėdainių „Stoikas“), Radvilei Talačkaitei (Panevėžio „Argus“), Justinai Gradzickaitei (Kauno „Katana“), Augustei Lankelytei (Vilniaus „Ippon“) ir Ievai Cibulskaitei („Stoikas“).

Lietuvai atstovavo 30 sportininkų iš 8 klubų, o iš viso čempionate kovojo 260 dalyvių iš 13-oje valstybių esančių 53 klubų.

Lietuvos kiokušin karatė gerbėjai geriausius šalies jaunuosius sportininkus galės išvysti jau šį šeštadienį Anykščiuose. Gegužės 9 d. nuo 12 val. Anykščių sporto ir laisvalaikio centre virs Lietuvos jaunimo (iki 22 metų) čempionato kovos. Per jas paaiškės šalies čempionai ir prizininkai, o geriausi sportininkai pelnys teisę dalyvauti Europos čempionate, kuris vyks rudenį.

Dalius Matvejevas

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: