Pradinis / Kinas, muzika, TV / A. Valinsko kolega „Auksinio proto“ laidoje tapęs A. Tapinas: „22 metus laukiau tokios galimybės“

A. Valinsko kolega „Auksinio proto“ laidoje tapęs A. Tapinas: „22 metus laukiau tokios galimybės“

Nuo rugsėjo 10 d. LRT eteryje – brangiausias ir didžiausias visų laikų intelektualusis televizijos žaidimas Lietuvoje „Auksinis protas“, kurio nugalėtojas ne tik bus paskelbtas Lietuvos auksiniu protu, bet ir laimės išskirtinę dovaną – kelionę aplink pasaulį.

Trečiadienį LRT studijoje nufilmuota pirmoji unikalaus intelektualiojo žaidimo „Auksinis protas“ laida. Paaiškėjo, kad šalia televizijos žaidimų Lietuvoje pradininko Arūno Valinsko prie laidos vedėjų vairo stos ir žinomas žurnalistas, rašytojas ir televizijos laidų vedėjas Andrius Tapinas.

Be jokios abejonės, televizijos projektui keliant aukščiausius reikalavimus, geresnę vedėjų porą būtų sunku rasti, mano „Auksinio proto“ kūrėjai.

„22 metus laukiau tokios galimybės – nuo tada, kai pirmą kartą dalyvavau A. Valinsko vedamame „Taip ir ne“ žaidime, – atvirauja žinomas LRT laidų vedėjas A. Tapinas.

A. Valinskas sako, kad jaučiasi kaip tėvas, kuris iš žaidėjo užsiaugino laidos vedėją. „Nenoriu kištis į Andriaus šeimyninį gyvenimą, bet jaučiuosi bent jau kaip jo kūrybinis tėtis“, – šypsosi patyręs scenos vilkas. Pasak jo, žaidimą vesti vienam lengviau, tačiau malonesnis rezultatas gimsta iš sunkesnio darbo.

Projekto vedėjų duetas sutartinai tvirtina – tikrai ne kiekvienas žaidimas už geriausią pasaulio pažinimą laimėtojui gali padovanoti tokią simbolišką dovaną – kelionę aplink pasaulį.

„Auksinis protas“ – tai protų daugiakovė. Dinamiškas žaidimo pobūdis leidžia susirungti ne tik miestų, bet ir regionų auksiniams protams.

Kiekviename žaidime šešiems dalyviams reikės atsakyti į maždaug 150 klausimų iš pačių įvairiausių sričių. Stulbinama klausimų įvairovė įtrauks ne tik dalyvius, bet ir televizijos žiūrovus. Klausimų redakcinę grupę sudarys net dvi nepriklausomos komandos po 6–8 žmones. Tarp numatytų kviesti redakcinių komandų narių – visiems puikiai žinomos intelektualiųjų žaidimų profesionalų pavardės: B. Mašalaitis, A. Puklevičius ir kiti.

„Mes su Andriumi esame šio žaidimo autoriai. Jis nėra pirktas. „Auksinis protas“ yra kurtas čia ir dabar, būtent lietuviams, tiems žmonėms, kurie domisi intelektualiaisiais žaidimais, kad jie turėtų savęs vertą televizijos produktą. Labai džiaugiuosi, kad tai yra LRT“, – neslepia A. Valinskas.

LRT

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: