Pradinis / Grožis ir mada / Agnė Jagelavičiūtė pristato Viktorijos Rakauskienės kurtų drabužių kolekciją

Agnė Jagelavičiūtė pristato Viktorijos Rakauskienės kurtų drabužių kolekciją

Stilistė Agnė Jagelavičiūtė tapo mados prekės ženklo „Wicky“ debiutinės kolekcijos „New Black“ įvaizdinės fotosesijos modeliu.

„Kūriau drabužius aktyviai ir kosmopolitiškai miesto moteriai, kuriai puoštis kiekvieną dieną būtų kasdienybė. Labai džiaugiuosi, kad Agnė sutiko tapti fotosesijos modeliu, nes ji yra ne tik labai fotogeniška, bet ir ta aktyvi, truputį ekstravagantiška, tačiau būtinai elegantiška miesto moteris“, – sakė „Wicky“ mados prekės ženklo kūrėja Viktorija Rakauskienė.

„Gyvenime yra milijonas dalykų, svarbesnių už drabužius, bet jis per trumpas, kad drabužiai būtų nuobodūs. Rekomenduoju rinktis tokią aprangą, kuri iškart suteiktų nugalėtojos jausmą. Tada bus galima nesiblaškant kibti į tuos milijonus kitų rūpesčių“, – sakė stilistė Agnė Jagelavičiūtė po fotosesijos.

Jaunatviškos ir gyvenimu besidžiaugiančios moters įvaizdį užfiksavo mados fotografas Gediminas Žilinskas. Kūrėjas sako, kad jam tai buvo labai įdomus iššūkis. „Ne kasdien tenka iš naujo atrasti juodą spalvą, kuri yra lyg ir tokia savaime suprantama… Bet  „Wicky“  šūkis („Nustosiu dėvėti juodą, kai sukurs ką nors juodesnio!“) įkvėpė naujoms juodos spalvos fono ir faktūros paieškoms, šešėlių ir formų žaismui, pabrėžiančiam šių drabužių ekspresyvumą ir eleganciją. Tam buvo pasitelktas vėjas ir daug foninių šviesų, švelniai prasiskverbiančių per banguojantį juodą tiulio foną aplink modelį.“

Šaltajam sezonui skirtoje kolekcijoje vyrauja prabangi juoda spalva. Ji perteikta įvairiomis medžiagomis: šilku, kailiu, tiuliu, vilna, tafta. Jos derinamos tarpusavyje komponuojant ir raudonus, baltus akcentus.

Fotografas Gediminas Žilinskas

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: