Pradinis / Sportas / Airinė Palšytė žiemos sezoną pradėjo pasiekdama ketvirtą rezultatą pasaulyje

Airinė Palšytė žiemos sezoną pradėjo pasiekdama ketvirtą rezultatą pasaulyje

Viena tituluočiausių Lietuvos lengvaatlečių Airinė Palšytė pradėjo 2015 metų žiemos sezoną. Čekijoje surengtose „Hustopecske skakani“ šuolių į aukštį varžybose 22 metų lietuvė pirmu bandymu peršoko į 192 cm aukštį iškeltą kartelę, užėmė trečią vietą ir pasiekė ketvirtą sezono rezultatą pasaulyje!

„Šiek tiek apmaudu, nes buvau pasiruošusi šokti ir daugiau. Pirmas bandymas (peršokti 194 cm – aut. past.) buvo labai artimas, gaila, kad atsispyrimas buvo vos per tolimas, todėl ir mušiau kartelę su kulniukais. Bet šiaip esu patenkinta, kad pradėjau sezoną neblogu rezultatu“, – teigė A. Palšytė.

Lengvaatletė visas į 180, 184, 187, 190 ir 192 cm aukštį iškeltas karteles peršoko pirmais bandymais ir dalijosi pirma–antra vietomis su Europos čempione Ruth Beitia iš Ispanijos. Trečioje pozicijoje žengė italė Alesia Trost. Vis dėlto Ispanijos ir Italijos šuolininkėms pavyko įveikti ir 194 cm aukštį bei aplenkti lietuvę.

Varžybų nugalėtoja tapo geriausią sezono rezultatą pasaulyje – 196 cm – pasiekusi A. Trost, o antroji vieta atiteko R. Beitiai (194 cm). Geresnį rezultatą šiemet nei A. Palšytė dar turi ir rusė Svetlana Školina – 195 cm.

„Taip jau nutiko, kad prieš dvi savaites tiesiog skraidžiau per treniruotes. Su trenere labai tikėjomės puikių rezultatų, tačiau prasidėjo sesija, tad šiek tiek jaučiuosi pavargusi, – pasakojo A. Palšytė. – Dar reikės poros savaičių, kad jausčiausi atsigavusi po visų vargų ir pasiruošusi Europos čempionatui.“

A. Palšytė varžybose Čekijoje taip pat įvykdė Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) nustatytą Europos uždarų patalpų čempionato normatyvą – 189 cm.

Kitą šeštadienį, sausio 31 dieną, stipriausi Lietuvos lengvaatlečiai išbandys jėgas LLAF taurės varžybose Vilniaus lengvosios atletikos manieže. Varžybų pradžia – 12 valandą.

Lietuvos lengvosios atletikos federacijos inf. ir nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: