Pradinis / Kinas, muzika, TV / Aktorė A. Lasytė apie netikėtą akistatą su mirtimi: „Suvokti, kas man nutiko, aš pradedu tik dabar“

Aktorė A. Lasytė apie netikėtą akistatą su mirtimi: „Suvokti, kas man nutiko, aš pradedu tik dabar“

Charizmatiška, visada geros nuotaikos ir beprotiškai kūrybinga – būtent tokia yra aktorė ir dainininkė Aistė Lasytė. Atrodytų, tokio energijos užtaiso sustabdyti tiesiog neįmanoma. Vis dėlto prieš kelerius metus kūrybininkę staiga parklupdė liga, privertusi stabtelėti ir susimąstyti. Antradienio vakarą LNK laidoje „Kitu kampu“ A. Lasytė kaip niekad atvirai prabils apie gyvenimą po netikėtos akistatos su mirtimi.

Gyvenimo būdo laidoje „Kitu kampu“ su Indre Stonkuviene aktorė A. Lasytė prisiminė tą lemtingą vakarą, kai jai pasidarė bloga tiesiog… ant scenos. „Vyko improvizacijos spektaklis, taigi, kai išbėgau nuo scenos, žiūrovai tikriausiai net nesuprato, kas įvyko“, – pasakojo ji.

Nuvykus į ligoninę, gydytojų diagnozė tiesiog šokiravo – aktorei plyšo galvos smegenų kraujagyslė – aneurizma. Tiesa, tuo metu pati Aistė situacijos rimtumo nesuprato.

„Kai prabudau po operacijos, prieš mane buvo pulkas gydytojų. Ir aš jiems sakau: „Man už savaitės spektaklis, tai kada mane išleisit?“ Jie man sako: „Vaikeli, pasiskaityk internete, kiek nuo šitų įvykių miršta žmonių, ir gal praeis tavo norai…“ – prisiminė A. Lasytė.

Anot pašnekovės, suvokti, kad vos nenumirei, buvo beprotiškai sudėtinga: „Man ilgą laiką atrodė, kad čia nieko tokio. Juk jau po mėnesio lipau ant scenos. Kai dabar apie tai pagalvoju, net šiurpas nukrato – juk nebuvau normaliai atsigavusi. Net kai praėjo metai, nebuvau geros būklės, mane nuolat kamavo baimės atakos. Realiai suvokti, kas man nutiko, aš pradedu tik dabar, po kelerių metų.“

Aistė įsitikinusi – dabar jos gyvenimas radikaliai pasikeitęs. Tokie potyriai privertė susimąstyti ir iš naujo sudėlioti prioritetus.

LNK

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: