Pradinis / Žmonės / Aktorius Vytautas Rumšas įkvėpimo semiasi iš šių dienų aktualijų

Aktorius Vytautas Rumšas įkvėpimo semiasi iš šių dienų aktualijų

Aktorių pasaulis – vienas spalvingiausių. Per vieną gyvenimą jiems tenka pabūti gydytojais ir teisėjais, karaliais ir elgetomis, teisuoliais ir banditais. Aktorius Vytautas Rumšas vyresnysis, TV3 populiariajame seriale „Pasmerkti 2“ vaidinantis įtakingą, su mafija ryšių turintį verslininką, tikina, kad neigiamus personažus įkūnyti yra kur kas lengviau.

„Blogas personažas visada geriau „limpa“ nei geras. Blogas elgesys, pasakymai, veiksmai užkrečia. Vaidindamas Vitą Keinį aš, kaip žmogus, bandžiau jį pateisinti, kad kalta jo aplinka. Be to, jis sovietmečiu prakutęs stambus verslo ryklys. Kad ir kaip pažiūrėsi, tu turi ryti mažesnes žuveles, kad ilgą laiką išlaikytum tokias pozicijas“, – pasakoja V. Rumšas.

Su šiuo personažu jam nebuvo lengva susitapatinti, įkvėpimo sėmėsi iš šių dienų aktualijų. Pasak aktoriaus, sekant žiniasklaidą susidaro įspūdis, kad šiais kapitalizmo laikais „lengvai ir švariai tokių didelių pinigų niekas neuždirba“. Serialo „Pasmerkti 2“ personažas taip ir buvo sukurtas.

TV3 eteryje ketvirtą sezoną rodomo ir rekordinę armiją gerbėjų turinčio serialo aktoriai neišvengia nesusipratimų. Zylės (akt. Marius Mačiulis), Viktoro (akt. Tadas Gryn) ar Lorenso (akt. Rolandas Boravskis) personažus kūrę aktoriai dažnai gatvėje painiojami su vaidinamais veikėjais. O štai V. Rumšas tikina, kad jam jokių komiškų situacijų ar negandų dėl neigiamo personažo nepasitaikė.

„Tokių kuriozų vaidinant šiame seriale patirti man neteko. Žinoma, kai serialas rodomas keturis sezonus, žiūrovai nejučia ima tapatinti herojus su juos vaidinančiais aktoriais. Tiesa, kadaise vaidindamas kitame seriale gydytoją, žmonių atmintyje dar ilgai juo buvau. Bet tai normalu“, – prisiminimais dalijasi V. Rumšas.

Ne vienus metus vaidinęs televiziniame kine, aktorius pripažino, kad viskas itin pasikeitė. Nuo technikos iki aktorių savitarpio santykių. „Labiausiai pasikeitė tarpusavio bendravimo su operatoriais, režisieriais ir pačiais aktoriais kultūra. Serialo „Pasmerkti 2“ režisierius Saulius Balandis sugeba visus suimti į kumštį ir priversti dirbti ir kurti ta pačia linkme. Tai mane žavi labiausiai“, – pripažįsta aktorius.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: