Pradinis / Aktualijos / „Kauno Hanzos dienos 2018“ įtrauks į renginių sūkurį

„Kauno Hanzos dienos 2018“ įtrauks į renginių sūkurį

Kauno miesto gimtadienis – vienas iš žymiausių Kauno kultūrinių renginių. 2018 m. sueina 610 metų nuo Kauno miestui labai svarbios datos – Magdeburgo teisių suteikimo. Kaunas yra vienintelis Lietuvos miestas, dabar priklausantis Naujosios Hanzos miestų sąjungai, tad šventei suteikta viduramžiška tapatybė išskiria šią šventę iš visų kitų Lietuvos miestų švenčių. Žiūrovai kviečiami susipažinti su to laiko kultūra, muzika, šokiais, vaidinimais, žaidimais, amatais, riteriais, kurie kovoja tarptautiniame turnyre Lietuvos kariuomenės vado kalavijui laimėti.

PROGRAMA:

KAUNO HANZOS DIENOS 2018
2018 m. gegužės 18–20 d.

Gegužės 18 d. (penktadienis)

KAUNO PILIES ZONA

PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)
18.00
Grupės RONDO koncertas
19.00 EUROLYGOS FINALINIS KETVERTAS – Kauno ŽALGIRIS ir Stambulo FENERBAHCE (numatoma tiesioginė transliacija)
21.00
Grupės RONDO koncertas
22.00 Grupės „Killer Queen“ (Jungtinė Karalystė) koncertas

Aikštelė prie „Žemyn upe“, Kauno pilies prieigos, Santaka, Prieplaukos krantinės g.,  Rotušės a.
15.00–21.00
Mugė

SANTAKOS PARKAS

14.00–02.00 LAZIRINTAS
12.00–23.00 Karuselių ir batutų parkas

ROTUŠĖS AIKŠTĖ

18.00 DJ JUSTIN XARA
19.00 EUROLYGOS FINALINIS KETVERTAS – Kauno ŽALGIRIS ir Stambulo FENERBAHCE (numatoma tiesioginė transliacija)
21.00–02.00 LAZERIŲ IR ŠVIESŲ ŠOU
DJ JUSTIN XARA
KAIA
(Lietuva)
         BEATRICH (Lietuva)
         3 LIVE PROJECT (Latvija)
23.45 UGNIES TEATRAS

VILNIAUS G.

Požeminė perėja

18.00–00.00 OLD TOWN UNDERGROUND (MIXLAB didžėjų pasirodymai ir meninė instaliacija)
18.00–00.00 Gyvos skulptūros. Didžėjų pasirodymai. 

Valančiaus g.

16.00–21.00 Turizmo gatvė

ISTORINĖS LR PREZIDENTŪROS SODELIS

18.00–00.00 Žaliai balta vakarienė (būtina išankstinė rezervacija tel. 8 686 12311 arba hotel@daugirdas.lt)
Lietuvos valstybinio pučiamųjų instrumentų orkestro „Trimitas“ pasirodymas

LAISVĖS ALĖJA

17.10–17.40 Festivalio PADŪDUOKIM KAUNUI orkestrų eisenos nuo Kauno centrinio pašto iki Prezidentūros ir atgal

Gegužės 19 d. (šeštadienis)

KAUNO PILIES ZONA

PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)

14.30 Choras „Kontrapunkt“ (Lenkija) su populiariosios muzikos programa.
15.30 Festivalis PADŪDUOKIM KAUNUI
Karinių oro pajėgų orkestras
Orkestras „Panevėžio garsas“
LR VRM Reprezentacinis pučiamųjų orkestras
Marijampolės kultūros centro pučiamųjų orkestras
Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“
19.00 Muzikinis reviu „Švieski man vėl“. KAUNO BIGBENDAS ir Povilas Meškėla pristato maestro S. Povilaičio programą
21.00 Grupės ARRIVAL from Sweeden (The Music Of ABBA) koncertas

Lomoje prie medinio tilto

12.0021.00 Viduramžių miestelis
12.0019.00 TARPTAUTINIS RITERIŲ TURNYRAS LIETUVOS KARIUOMENĖS VADO KALAVIJUI LAIMĖTI

Aikštelė prie „Žemyn upe“, Kauno pilies prieigos, Santaka, Prieplaukos krantinės g., Rotušės a.

10.0021.00 Mugė

Aikštelė prie Kauno pilies BIKE SHOW MILLENNIUM

12.00 Dalyvių suvažiavimas
13.30 Motociklininkų paradas centrinėmis miesto gatvėmis

SANTAKOS PARKAS

10.0002.00 LAZIRINTAS
12.0023.00 Karuselių ir batutų parkas
13.0021.00 ŠEIMOS PIEVA. Edukacinės veiklos.
Dainavimo studija „Pramogų karalystė“
Kaišiadorių meno mokyklos orkestras.
Vilkaviškio muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras
Dainavimo studija „Svajonių gija“

Nemuno ir Neries santaka

23.30 UGNIES MISTERIJA („Degančios skulptūros“). FEJERVERKAS

ISTORINĖS LR PREZIDENTŪROS SODELIS

22.00–00.00 Žaliai balta vakarienė (būtina išankstinė rezervacija tel. 8 686 12311 arba hotel@daugirdas.lt)

VILNIAUS G.

Požeminė perėja

15.00–00.00 OLD TOWN UNDERGROUND (MIXLAB didžėjų pasirodymai ir meninė instaliacija)
16.00–00.00 Gyvos skulptūros. Didžėjų pasirodymai.
14.20   Festivalio PADŪDUOKIM KAUNUI eisenos nuo Daukšos g. 

Valančiaus g.

16.00–21.00 Turizmo gatvė

ROTUŠĖS AIKŠTĖ

15.00 HANZA FREEDANCE CHAMPIONSHIP (Jaunimo šokių čempionatas)
19.00 GAMERS CITY BATTLE (Gatvės šokių kovos)
23.00–02.00 LAZERIŲ IR ŠVIESŲ ŠOU
3 LIVE PROJECT
(LV)
         DJ SASH (DE)

Riedučių parkas

12.00–20.00 Riedlenčių ir BMX sporto varžybos SANTAKA REBORN

SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS

13.00 TARPTAUTINIS GALIŪNŲ KONKURSAS – LIETUVA PRIEŠ PASAULIO RINKTINĘ

16.00 BIKE SHOW MILLENNIUM 2018
vandens motociklų  JETSKI SLALOM SHOW;
FLY BOARD ir vandens motociklų laisvojo stiliaus parodomoji programa
Roko koncertas

21.00 JUSTIN 3

22.00 ROJAUS TŪZAI ir IŠRINKTIEJI

Gegužės 20 d. (sekmadienis)

ROTUŠĖS AIKŠTĖ

10.00–18.00 AUTOSHOW

Lietuvos „dB Drag“ čempionatas – automobilinių garso sistemų galios varžybos;
automėgėjų klubų „Tuning team“, „Autoera“, „Retromobile“ ir kt. naujausių eksponatų, senovinių automobilių ir motociklų, kitos technikos paroda.

18.00 arba 21.00 EUROLYGOS FINALINIS KETVERTAS – Kauno ŽALGIRIS ir Maskvos CSKA arba Madrido REAL (numatoma tiesioginė transliacija)

SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS

14.00 Jaunimo grupių pasirodymai
16.00
Legendinės BIG BYTO grupės
Mikas Suraučius ir BASSVIM
Kęstutis Ignatavičius ir AITVARIUKAI
VAIZBŪNAI

SANTAKOS PARKAS

10.00–22.00 LAZIRINTAS
12.00–21.00 Karuselių ir batutų parkas
13.00–18.00 ŠEIMOS PIEVA. Edukacinės veiklos

KAUNO PILIES ZONA

PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)

12.00–18.00 TARPTAUTINIS RITERIŲ TURNYRAS LIETUVOS KARIUOMENĖS VADO KALAVIJUI LAIMĖTI (FINALAI).
TARPTAUTINIS RAITŲ RITERIŲ TURNYRAS

18.00 arba 21.00 EUROLYGOS FINALINIS KETVERTAS – Kauno ŽALGIRIS ir Maskvos CSKA arba Madrido REAL (numatoma tiesioginė transliacija)

Valančiaus g.

12.00–16.00 Turizmo gatvė

Aikštelė prie „Žemyn upe“, Kauno pilies prieigos, Santaka, Prieplaukos krantinės g.,  Rotušės a.

10.00–18.00  Mugė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top