Pradinis / Aktualijos / Kuo Lietuva vilioja prancūzus

Kuo Lietuva vilioja prancūzus

Paryžiuje kovo 16–19 dienomis vykstančioje Pasaulinėje turizmo parodoje („Salon Mondial du Tourisme“) prancūzų keliautojams, turizmo sektoriaus profesionalams ir žurnalistams tradiciškai pristatomos turizmo Lietuvoje galimybės.

Atrasti gražiausias Lietuvos vietas šiais metais prancūzus kviečia Valstybinio turizmo departamento bei Vilniaus ir Kauno miestų turizmo profesionalai.

Parodoje apsilankęs Lietuvos ambasadorius Prancūzijoje Dalius Čekuolis pasidžiaugė gražia tradicija tapusiu Lietuvos dalyvavimu didžiausioje Prancūzijoje rengiamoje turizmo parodoje bei išreiškė viltį, kad Prancūzija ir toliau išliks viena prioritetinių Lietuvos turizmo rinkų. Pasak ambasadoriaus, konkretus įrodymas, kad einama teisingu keliu, – beveik penktadaliu išaugę turistų iš Prancūzijos srautai į Lietuvą, kurie, panašu, turėtų didėti ir ateityje.

Lietuvos ambasados atstovai parodoje taip pat susitiko su Valstybinio turizmo departamento ir prancūzų agentūros „TQC Agency“,  nuo šių metų vasario 1 d. atstovaujančios mūsų šaliai Prancūzijos rinkoje, specialistais. Susitikimo metu aptartos bendradarbiavimo galimybės pristatant Lietuvą plačiajai publikai skirtuose renginiuose (visų pirma „Europos dienose“ Paryžiaus regione ar „Konsulinėse dienose“ Lione, Prancūzijos regionuose vykstančiose turizmo parodose), taip pat organizuojant Prancūzijos žurnalistų ir turo operatorių keliones po Lietuvą, vykdant Lietuvos reklamos akcijas socialiniuose tinkluose ir žiniasklaidoje.

Paryžiaus parodos lankytojų interesas apsilankyti Lietuvoje žadinamas naujais virtualiosios realybės filmais, jau pirmąją parodos dieną sulaukusiais nemažo publikos susidomėjimo. Stende taip pat pristatomos prancūzų turistų pamėgto Vilniaus naujienos, perspektyvus maršrutas „Art deco architektūra Kaune“, patrauklios gastronominio turizmo galimybės Lietuvos regionuose, tarptautinio pripažinimo sulaukę geriausi šalies restoranai. Aktyviam laisvalaikiui bei draugiškumui gamtai didelį dėmesį skiriantiems prancūzų keliautojams Lietuvos turizmo specialistai pristato kelionių kemperiais mūsų šalyje galimybes, platų pramogų gamtoje spektrą, taip pat unikalius pėsčiųjų žygius Kuršių nerijoje.

Artimiausiu metu planuojama išleisti populiariausių Prancūzijoje kelionių gidų prancūzų kalba – „Routard“ ir „Petit Fute“ – naujus leidinius, skirtus trims Baltijos šalims ir jų sostinėms. Leidiniai buvo parengti bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada Prancūzijoje ir Lietuvos turizmo sektoriaus profesionalais.

Pernai Lietuvoje apsilankė 36 tūkst. turistų iš Prancūzijos, t. y. 19,6 proc. daugiau nei 2015 m. O nakvynių skaičius ūgtelėjo net 36,9 proc.

URM inf. ir nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top