Pradinis / Aktualijos / Prasideda „Kauno Hanzos dienos“: ką, kur ir kada pamatyti

Prasideda „Kauno Hanzos dienos“: ką, kur ir kada pamatyti

„Kauno Hanzos dienos“ – tai didžiausia Kauno miesto šventė, skaičiuojanti jau antrąjį dešimtmetį. Šiemet šventė vyks tris dienas – gegužės 19–21 d. – ir sukvies atlikėjus bei žiūrovus ne tik iš Kauno ir visos Lietuvos, bet ir iš užsienio.

Kauno pilies zona virs viduramžių miestu su riterių stovyklomis, mokyklomis, turnyrais, žaidimais, amatininkų kaimeliu, koncertais ir įvairiomis pramogomis. Kitos šventės erdvės, išsidėsčiusios per visą senamiestį, prisipildys džiazo, roko, bardų, orkestrinės, chorinės ir liaudies muzikos garsų, vaizdinių bei pramogų.

RENGINIŲ PLANAS

Gegužės 19 d.

KAUNO PILIES ZONA

PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)

19:00–20:00 – grupė ŽALVARINIS

20:15–21:15 – grupė THUNDERTALE

22:00–23:30 – grupės CORVUS CORAX (Vokietija) šou. ŠVENTĖS ATIDARYMAS, FEJERVERKAS

Kauno pilies vidinis kiemas

16:00–21:00 – mugė

Prie Neries upės

16:00–21:00 – medžio drožėjų kūrybinė stovykla PUOŠIAM KAUNĄ

SANTAKOS PARKAS

Visą dieną – LAZIRINTAS

12:00–23:00 – karuselių ir batutų parkas

16:00–21:00 ŠEIMOS PIEVA – šeimų iškyla, edukacinės programos

ROTUŠĖS AIKŠTĖ

12:00–21:00 – mugė

17:00 – Kauno I muzikos mokyklos vaikų orkestras

18:00 – Kauno J. Gruodžio konservatorijos orkestras

VILNIAUS G.

18:00–22:00 – GYVA GATVĖ – cirko artistai ir aktoriai, didžėjai, riteriai ir pan.

18:00–22.00 val. – gyvų skulptūrų pasirodymai

18:00 val. – gydytojai klounai „Raudonos nosys“

19:00 val. – Šiuolaikinio cirko studija ,,Trouble on stage“

19:30 val. – VMLR teatro grupė ,,2Gnas“ – klounada ,,M“

20:00 val. – Šiuolaikinio cirko studija „Trouble on stage“

Gegužės 20 d.

KAUNO PILIES ZONA

PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)

15:00–18:00 – Pučiamųjų instrumentų orkestrų festivalis PADŪDUOKIM KAUNUI. Pučiamųjų instrumentų orkestras „Sklepučini“, pučiamųjų instrumentų orkestras „Aukštyn“, Šiaulių koncertinės įstaigos „Saulė“ pučiamųjų instrumentų orkestras, Palangos pučiamųjų instrumentų orkestras, Kauno pučiamųjų instrumentų orkestras „Ąžuolynas“

19:00–20:00 – grupė  GIN GAS (Lietuva)

20:15–21:15 – grupė DAGAMBA (Latvija)

22:00–23:30 – grupė  DE PHAZZ (Vokietija)

Kauno Šv. Jurgio Kankinio (pranciškonų) bažnyčioje

16:30–17:30 – KAUNO STYGINIŲ KVARTETO koncertas „Muzika ir meditacija“

Kauno pilies vidinis kiemas

12:00–21:00 – mugė

Prie Neries upės

12:00–21:00 – medžio drožėjų kūrybinė stovykla PUOŠIAM KAUNĄ

15:00 ir 18:00 – greitojo drožimo varžybos ir aukcionas

Lomoje prie medinio tilto

12:00–20:00 – Viduramžių miestelis. Riterių turnyrai, varžybos.

Amatai, senoviniai žaidimai, šokių mokymas, viduramžių teatras ir t. t.

13:00 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti atidarymas

13:10 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti I pogrupio kovos

13:50 – Baltijos kinologų centro „K9 group“ pasirodymas (policijos rėmėjai)

14:30 – „Kelionė į viduramžių kultūrą“. Viduramžių šokių grupė „Saltus gladii“ ir senosios muzikos grupė „Ambera“

15:00 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti II pogrupio kovos

15:45 – žiūrovų apšarvavimas riterių šarvais ir tikra dvikova

16:15 – senosios muzikos grupė „Lity taler“

16:45 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti III pogrupio kovos

17:30 – „Viduramžių pasiuntinių“ senovinė šokio studija

18:00 – Interaktyvus ginklų ir kovinių veiksmų pristatymas

18:30 – senosios muzikos grupė „Lity taler“

19:00 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti IV pogrupio kovos

19:45 – šaltųjų ginklų valdymo rungtys dalyvaujant žiūrovams

VILNIAUS G.

17:00–22:00 – GYVA GATVĖ – gyvų skulptūrų festivalis, įvairūs muzikantų pasirodymai, cirko artistai ir aktoriai

13:00–13:30 – festivalio PADŪDUOKIM KAUNUI orkestrų eisenos

14:00–14:30 – festivalio PADŪDUOKIM KAUNUI orkestrų eisenos

17:00–21:00 – VMLR studija – Kauno cirko meno akademija

17:00–18:00 – Simonas Bansevičius (gitara)

17:30 – Šiuolaikinio cirko studija „Trouble on stage“

18:00 – šokio studija „In Beat“, lindihopo bendruomenės pasirodymas

19:00 – Šiuolaikinio cirko studija „Trouble on stage“

19:30 – VMLR teatro grupė „2Gnas“, klounų etiudas ,,M“

20:00–21:00 – dainininkė Marija Cecilija

21:00–21:30 – Baltijos cirko žonglieriai ekvilibristai

23:00–03:00 ATEITIES GATVĖ – lazerių šou ir radijo stoties ZIP FM diskoteka

23:00–24:00 – šokių studija GAMERS

ROTUŠĖS AIKŠTĖ

10:00–21:00 – mugė

13:00–13:30 – cimbolų muzikos koncertas

13:30–14:00 – cimbolų  pristatymas ir mokymai

14:00–15:00 – skudučių muzikos koncertas ir skudučių gamyba iš skudutmedžio

15:00–15:30 – skudučiavimo mokymai

15:30–16:30 – ragų, ožragio, daudyčių, dūdmaišio pristatymai ir koncertas

16:30–17:00 – „Ratilėlio“ koncertas

17:00–18:00 – šokių mokymas

18:00–20:00 – vakaronės

SANTAKOS PARKAS

Visą dieną – LAZIRINTAS

09:00–14:00 – Kauno žvejų draugijos vaikų ir jaunimo meškeriojimo plūdine meškere  varžybos (prie upės)

12:00–23:00 – Karuselių – batutų parkas

12:00–21:00ŠEIMOS PIEVA – šeimų iškyla, įvairūs pasirodymai, edukacinės programos vaikų kolektyvų pasirodymai

13:40–14:00 – Šv. Mato gimnazijos vokalinis ansamblis

14:00–15:30 – festivalis PADŪDUOKIM KAUNUI 2017. Alytaus muzikos mokyklos pučiamųjų orkestras, Kaišiadorių meno mokyklos pučiamųjų instrumentų orkestras, Vilkaviškio miesto moksleivių pučiamųjų orkestras

15:30–18:00 – Knygos šventė

15:30 – šventės atidarymas. Vaikų svajonių kėlimas į dangų su aitvarais

15:45 – susitikimas su rašytojomis Rebeka Una, knygelės „Aš esu Tomas, seklys“ autore ir Ramune Savickyte, knygelės „Adelės dienoraštis. Žiema“ autore

16:00–17:00 – Kauno vaikų ir moksleivių laisvalaikio rūmų kolektyvų koncertas

17:00–18:00 – teatralizuotos „Teatriuko“ dainos visai šeimai

18:00–19:00 – grupė „Rakija Klezmer Orkestar“

SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS

14:00–23:00 – BIKE SHOW MILLENNIUM 2017

14:00–17:00 – PASAULIO GALIŪNŲ RĄSTO KĖLIMO ČEMPIONATAS

17:00–19:00 – vandens motociklų NIGHT JETSKI SLALOM SHOW varžybos

19:30–20:30 – „HIPERBOLĖS“ LEGENDA IGORIS BERINAS SU „HUGE SOUL“

20:30–21:30 –  Grupė REBEL HEART

21:30–22:30 – vandens motociklų NIGHT JETSKI SLALOM SHOW varžybų finalas

Gegužės 21 d.

KAUNO PILIES ZONA

PAGRINDINĖ SCENA (Kauno pilies loma, nuo Papilio g. pusės)

15:00–16:00 – PASKUTINIAI BRĖMENO MUZIKANTAI

16.15 –16:45 – LEAV (Lietuva)

17:15–18:30 – CARNIVAL YOUTH (Latvija)

19:00–20:15 – MARTYNAS LEVICKIS ir  kvartetas (Lietuva)

Kauno pilies vidinis kiemas

12:00–19:00 – mugė

Prie Neries upės

12:00–19:00 – medžio drožėjų kūrybinė stovykla PUOŠIAM KAUNĄ

15:00 ir 17:00 greitojo drožimo varžybos ir aukcionas

Lomoje prie medinio tilto

12:00–18:00 – Viduramžių miestelis. Amatai, senoviniai žaidimai, šokių mokinimas, viduramžių teatras ir pan.

14:00 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti finalinės kovos

15:00 – X tarptautinio riterių turnyro Lietuvos kariuomenės Vado kalavijui laimėti apdovanojimai

15:10 – senosios muzikos grupė „Ambera“ ir „Viduramžių pasiuntinių“ senovinė šokio studija

15:30 – šaltųjų ginklų valdymo rungtys žiūrovams

16:00 – žiūrovų apšarvavimas riterių šarvais ir tikra dvikova

16:30 – „Kelionė į viduramžių kultūrą“. Viduramžių šokių grupė „Saltus gladii“ ir senosios muzikos grupė „Ambera“

17:00 – interaktyvus ginklų ir kovinių veiksmų pristatymas

17:30 – miestiečių kovos

VILNIAUS G.

14:00–20:00 – GYVA GATVĖ – muzikantų pasirodymai, cirko artistai

14:00–17:00 – VMLR studija – Kauno cirko meno akademija

16:00–17:00 – dainininkė Marija Cecilija

ROTUŠĖS AIKŠTĖ

10:00–19:00 – mugė

11:00 – šv. Adalberto-Vaitiekaus relikvijų pasitikimas krantinėje prie Vytauto Didžiojo bažnyčios

11:15 – šv. Adalberto-Vaitiekaus relikvijų perdavimas broliams pranciškonams Rotušės aikštėje

13:00–13:30 mažųjų vaikų žaidimai ir rateliai

13:30–14:00 „Ratilėlio“ jaunesniųjų grupės koncertas įtraukiant klausytojus

14:00–15:00 mokymai muzikuoti įvairiais tradiciniais muzikos instrumentais

15:00–16:00 Pasidainavinų valanda

16:00–17:00 „Ratilėlio“ koncertas, šokių mokymas ir vakaronė

17:00–18:00 – grupė „Laimingu būti verta“

SANTAKOS PARKAS

Visą dieną – LAZIRINTAS

12:00–22:00 – karuselių ir batutų parkas

12:00–21:00ŠEIMOS PIEVA – šeimų iškyla, įvairūs pasirodymai, edukacinės programos ir t. t.

13:30–14:00 – VMLR studija – Kauno cirko meno akademija

14:00–16:00 – Nacionalinės krepšinio akademijos čempionatas

14:0015:00 – grupė SVAJONIŲ GIJA

15:0016:00 – VšĮ „Pramogų karalystė“ vaikų popchorai

16:0016:15 – Nacionalinės krepšinio akademijos čempionato apdovanojimai

16:1516:35 – Kauno kurčiųjų jaunimo organizacijos imituojamų dainų programa

16:4017:10 – Nerijus Liubertas

18:3019:00 – Motorizuotų parasparnių pasirodymas (esant tinkamam orui)

SENOSIOS PRIEPLAUKOS AMFITEATRAS

12:00–18:00 – HANZA AUTOSHOW 2017 – automėgėjų klubų „Hot road“, „Tuning team“, „Autoera“ ir kt. naujausi eksponatai, senovinių automobilių klubo „Retromobile“ paroda; turnyrai ir konkursai; gražiausių automobilių rinkimai ir t. t.

14:0017:00 – roko grupių ir solistų festivalis-konkursas SKERSVĖJIS

KAUNO ROTUŠĖS RŪSIUOSE

Linos Morkūnaitės Vilkelienės paroda VIDINIAI DEMONAI

Istorinėje LR prezidentūroje

Gegužės 20 dieną

17:00–20:00 miesto, draugų ir savęs pažinimo žaidimas „Skruzdėlyčių iššūkis“.

Sodelyje fotografijų paroda „Neabejinga visuomenė: aktualios tarpukario Lietuvos pamokos“

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top