Pradinis / Aktualijos / Žygį per Lietuvą pradedanti „Maltiečių sriuba“ kvies dalytis gerumu su senoliais

Žygį per Lietuvą pradedanti „Maltiečių sriuba“ kvies dalytis gerumu su senoliais

Lapkričio 8 d. 15 val. V. Kudirkos aikštėje, Vilniuje, maltiečiai pradeda kasmetinės labdaros akcijos „Maltiečių sriuba“ žygį per Lietuvą. Jos tikslas – priminti, kad šalia mūsų gyvena tūkstančiai vienišų, skurstančių senolių. Jie tyliai laukia pagalbos, gero žodžio, dėmesio. Nepamirškime jų – mūsų senoliai, išgyvenę tremtį, netektis, politinius pasikeitimus, yra mūsų istorija. Jie mūsų valstybės atkūrimo šimtmečio tikrieji liudytojai ir dalyviai. 

Dėl šio kilnaus tikslo V. Kudirkos aikštėje įsikurs visas sriubų miestelis. Maltiečiai ir jų draugai, rėmėjai, partneriai vaišindami sriuba praeivius primins, kaip svarbu dalytis. Dubenėlis bendro valgio, dėmesys vienas kitam suartina ir sustiprina mus kaip bendruomenę. Prie akcijos prisijungs ir lietuviškas prekybos tinklas „Maxima“, kuris jau ne vienus metus prisideda prie „Maltos ordino“ veiklos, tokiu būdu patvirtindami, jog jiems rūpi ne tik Lietuvos ateitis – talentingas, gabus jaunimas, bet ir mūsų tautos šaknys – senoliai.

„Maximos“ atstovai kartu su „Maltos ordino“ globojamais vaikais vaišins praeivius didžiuliu „Maximos“ meistrų keptu tortu bei šilta arbata. Taip pat ragins Vilniaus miestiečius ir svečius prisidėti prie akcijos – aukoti mūsų senoliams.  Renginio vedėjas Jonas Radzevičius kalbins į akcijos atidarymą atvykusius žinomus žmones (iš verslo, sporto, pramogų ir žiniasklaidos sričių). Visi jie vieningai tvirtina – mūsų senoliai mums reikalingi, jie neturi būti pamiršti. Juk be jų nebūtų mūsų.

Pasveikinti šventės dalyvių žada atvykti akcijos „Maltiečių sriuba“ globėjas Prezidentas Valdas Adamkus, pirmą sriubos samtį simboliškai įpils ir akciją iš savo miesto į kitas Lietuvos vietoves palydės Vilniaus vicemerė Edita Tamošiūnaitė.

Taip pat planuoja dalyvauti Jurga Šeduikytė, Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Neda Malūnavičiūtė, Justinas Jankevičius, Remigijus Ruokis ir kiti. Bus galima paragauti žymių restoranų, verslo atstovų, visuomenės veikėjų virtos sriubos, arbatos su pyragais.

ATEIKITE, VAIŠINKITĖS, AUKOKITE

Renginio pradžia 15 val.

Prezidentas Valdas Adamkus ir vicemerė atvyksta 16 val.

Renginio pabaiga planuojama 18 val.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top