Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Alytuje duris atvėrė pirmasis šalyje bendradarbystės centras „Spiečius“

Alytuje duris atvėrė pirmasis šalyje bendradarbystės centras „Spiečius“

Alytuje atidarytas pirmasis Lietuvoje bendradarbystės centras „Spiečius“ – šiuolaikiška darbo erdvė versliems ir aktyviems. Joje VšĮ „Versli Lietuva“ alytiškiams pasiūlys 5 stacionarias ir keliolika mobilių darbo vietų, pasitarimų ir konferencijų zonas, poilsio erdvę, renginius, elektroninių ir kitų paslaugų paketą, konsultacijas bei partnerių paslaugas.

„Išties labai džiugu, kad esame pirmieji ir Alytuje žengtas dar vienas žingsnis tobulėjimo link. Džiaugiamės dar viena galimybe žmonėms, galvojantiems apie verslą, jo ateitį. Tikiu, kad iniciatyva paskatins ir parems pirmuosius verslininkų žingsnius, o galbūt padės inovatyviai pažvelgti į jau esamą verslą. Linkiu didžiausios sėkmės“, – atidarymo metu linkėjo Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.

Pasak ūkio viceministro Mariaus Skarupsko, ši iniciatyva itin svarbi siekiant prisitaikyti prie besikeičiančių darbo principų. „Dėkojame savivaldybei ir visiems, prisidėjusiems prie šio „Spiečiaus“ gimimo. Išties darbo principai keičiasi, žmonės tampa patys sau vadovais, dirba individualiai. Todėl ši vieta bus puikus paskatinimas ieškoti naujų sąlyčio taškų su bendraminčiais, ieškoti naujų projektų, idėjų. Linkiu, kad tai būtų tikrai naudinga vieta alytiškiams ir regiono žmonėms“, – sakė M. Skarupskas.

Bendradarbystės centras „Spiečius“ yra skirtas jaunoms ir pradedančiosioms įmonėms bei pagal individualią veiklą dirbantiems asmenims kūrybinių industrijų, elektroninio verslo (nuo el. prekybos iki jaunojo verslo) ir socialinio verslo srityse. Taip pat prioritetas bus skiriamas tikslinių grupių atstovams: jaunimui (18–29 m.), moterims, neįgaliesiems, vyresniems nei 50 m. amžiaus, emigrantams, šeimos verslui. Darbas ir paslaugos bendradarbystės centre bus finansuojamos pagal „Verslumas LT“ priemonę 12 mėnesių.

„Spiečius“ – tai aktyvaus verslo erdvė. „Spiečiaus“ nariai galės bet kada naudotis nemokamo biuro paslaugomis, organizacine įranga (kompiuteriais, spausdintuvais ir kt.), posėdžių zona ir poilsio erdve.
„Mūsų tikslas – kad „Spiečius“ taptų tikru idėjų ir veiklos sambūriu, kuriame žmonės dirbtų, susitiktų, dalytųsi žiniomis ir patirtimi, o jaunas verslas čia nuo pirmųjų dienų būtų statomas ant tvarių ir modernių bėgių. Neabejojame, kad „Spiečius“ bus ir visų alytiškių susitikimų bei renginių erdve, esame labai atviri ir asocijuotoms verslo struktūroms, kitiems interesantams, galėsiantiems rengti renginius ar pristatymus tiek bendradarbystės centro dalyviams, tiek ir platesnėms visuomenės grupėms“, – sako VšĮ „Versli Lietuva“ projektų vadovė Eglė Stebulienė.

VšĮ „Versli Lietuva“ iki metų pabaigos apskričių centruose planuoja atidaryti dar keturis tokius „Spiečius“.

www.alytus.lt

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: