Pradinis / Lietuviai svetur / Ambasadoje Vašingtone – Švietimo konferencija JAV lietuviams

Ambasadoje Vašingtone – Švietimo konferencija JAV lietuviams

Gegužės 31 d. Lietuvos ambasadoje Vašingtone vyko konferencija „Lituanistinis švietimas JAV ir studijų galimybės Lietuvoje“, kurioje dalyvavo JAV lituanistinių mokyklų pedagogai ir lietuvių bendruomenės nariai, besidomintys studijų galimybėmis Lietuvos universitetuose.

Konferencijos dalyvius pasveikino ambasadoriaus pavaduotoja Lyra Puišytė-Bostroem ir padėkojo lituanistinių mokyklų mokytojams, kurie nenuilstamai skleidžia lietuvišką kultūrą ir ugdo jaunąją Amerikos lietuvių kartą.

Lituanistinių mokyklų pedagogai iš Bostono, Kolorado, Konektikuto, Merilando, Naujojo Džersio, Niujorko, Pensilvanijos ir Virdžinijos valstijų klausė paskaitų apie sėkmingą ir įdomų lietuvių kalbos mokymą užsienio lietuvių mokyklose, naujausius mokymo metodus, dalijosi gerąja patirtimi ir sėkmės istorijomis.

Konferencijoje dalyvavo gausi aukštojo mokslo srityje dirbančių ekspertų delegacija iš Lietuvos: Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, Švietimo mainų paramos fondo, Vilniaus, Kauno technologijos, Vilniaus Gedimino technikos, Vytauto Didžiojo, Lietuvos sveikatos mokslų universitetų atstovai pristatė esamas valstybines stipendijas, studijų programas užsienio lietuviams, sporto rėmimo programą ir paragino JAV lietuvius kuo aktyviau naudotis esamomis galimybėmis.

Renginio metu koncertavo Vašingtono K.Donelaičio lituanistinės mokyklos ir Lietuvių mokyklos Vašingtone mokiniai.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: