Pradinis / Sportas / Apdovanoti geriausi Alytaus miesto sportininkai

Apdovanoti geriausi Alytaus miesto sportininkai

Alytaus miesto savivaldybėje tradiciškai apdovanoti geriausi sportininkai. Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius pasveikino ir statulėles įteikė 10-iai geriausių Alytaus miesto sportininkų. Jų treneriams buvo įteikti Alytaus miesto kūno kultūros ir sporto tarybos padėkos raštai.

„Žvilgtelėję į jaunuosius sportininkus, matome, kad sportas yra sveikata, grožis, energija. Mes didžiuojamės, kad jūs esate geriausi iš geriausių, kad patekote į garbingąjį dešimtuką. Noriu palinkėti, kad jus visada lydėtų stabilumas, kuris itin reikalingas sporte. Dėkoju, kad garsinate ne tik Alytų, bet ir visą Lietuvą, – tai svarbu tiek mums, tiek jums ir jūsų šeimų nariams. Didžiuojamės jumis ir linkime sėkmės“, – susirinkusius sportininkus pasveikino V. Grigaravičius.

Geriausia Alytaus 2015 m. sportininke išrinkta ėjikė Brigita Virbalytė-Dimšienė, kurią treniruoja Kastytis Pavilonis. Pasaulio čempionate 7-ąją vietą užėmusi sportininkė šiemet tapo ir geriausia Lietuvos lengvaatlete. Į geriausių sportininkų dešimtuką taip pat buvo išrinkti: Karolis Girulis, Jūratė Česynaitė, Justinas Stanevičius (kulkinis šaudymas), Ieva Jacevičiūtė (plaukimas), Gintautas Adamkevičius (rankinis), Vaida Žūsinaitė (lengvoji atletika), Rokas Nenartavičius (dziudo), Mykolas Lukoševičius (dziudo), Greta Gataveckaitė (plaukimas). Geriausia Alytaus miesto komanda išrinkta vyrų rankinio komanda „Almeida-Stronglasas“.

Kokie buvo praėję sporto metai – pristatė Alytaus miesto kūno kultūros ir sporto tarybos pirmininkas Kęstutis Bernatavičius. „Mums buvo sunku ir kartu lengva iš 43 sportininkų išrinkti geriausių dešimtuką. Smagu matyti, kad Alytuje yra daug puikių sportininkų, gerų sporto bazių, kurių dauguma yra atnaujintos, sutvarkytos. Tikimės, kad kitais metais sportininkų, iš kurių rinksime geriausius, tik daugės ir mūsų miesto sportas bus dar žinomesnis“, – sakė K. Bernatavičius.

Apdovanojimų metu sportininkai ir jų treneriai dalijosi praėjusių metų įspūdžiais, laimėjimais ir išsakė 2016 m. tikslus. Susirinkę svečiai sportininkams linkėjo puikių laimėjimų.

www.alytus.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: