Pradinis / Sportas / Apdovanoti jaunieji krepšininkai ir jų mokytojai

Apdovanoti jaunieji krepšininkai ir jų mokytojai

Švietimo ir mokslo ministerijoje iškilmingai uždarytas 13-asis Lietuvos mokinių krepšinio lygos sezonas, jauniesiems krepšininkams ir jų treneriams įteikti apdovanojimai. Mokinius ir mokytojus pasveikino, kitąmet taip pat gerų rezultatų palinkėjo švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis.

Moksleivių krepšinio lyga (MKL) įkurta 2001 metais. Šiemet sezone dalyvavo 427 komandos ir rungtyniavo daugiau nei 7500 jaunųjų krepšininkų. Švietimo ir mokslo ministerija yra viena iš MKL steigėjų. Mokinių krepšinio lygoje užaugo auksinė Lietuvos jaunimo rinktinės karta. Rinktinė tris kartus tapo Europos čempione, o kartą pasidalino pasaulio devyniolikmečių vaikinų čempionato aukso medaliais.

Šią mokyklą išėjo Linas Kleiza, Jonas Valančiūnas, Donatas Motiejūnas, Mantas Kalnietis, Renaldas Seibutis, Simas Jasaitis, Mindaugas Kuzminskas, Gintarė Petronytė ir daug kitų.

Moksleivių krepšinio lygos tikslai – propaguoti krepšinį, ugdyti aukštos kvalifikacijos krepšininkus, ruošti juos Lietuvos rinktinėms, propaguoti ir diegti sveiką gyvenseną.

„Eltos“ (Gedimino Savickio) nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: