Pradinis / Grožis ir mada / Ar tikrai raudonai dažytos lūpos prideda metų?

Ar tikrai raudonai dažytos lūpos prideda metų?

„Raudonai pasidažius lūpas, norisi koketuoti, žaisti ir flirtuoti. Nebūčiau net pagalvojusi, kad raudonos lūpos moteriai prideda amžiaus“, – sako raudonų lūpų dažų nevengianti kino ir teatro aktorė Valda Bičkutė. Stereotipas, kad raudonai lūpas pasidažiusi moteris atrodo kiek vyresnė, aktorės neatbaido nuo raudonų lūpų dažų. Priešingai, ryškios lūpos V. Bičkutei suteikia žaismingumo ir jaunatviško gyvybingumo.

„Raudonos lūpos man nieko bendra su amžiumi neturi. Raudonos lūpos man – moteriškumas tiesiogine to žodžio prasme. Ypač pavasarį, kai po žiemos visi būname papilkėję ir pavargę, tas raudonumas labai atgaivina. Man patinka ir klasikinis derinys – juoda suknelė ir raudoni lūpų dažai, – ir kasdienis, pavyzdžiui, raudonos lūpos ir džinsai. Manau, į raudoną lūpų spalvą reikia žiūrėti liberaliai ir nebijoti stereotipų“, – teigia neretai ryškiai raudonomis lūpomis matoma aktorė.

V. Bičkutei pritaria ir drąsiau raudonai lūpas ryškinti pataria ir vizažistė Jelena Liaudinienė. Pasak jos, sodrūs ir ryškūs lūpų dažai reikalauja didesnio dėmesio visam makiažui, tačiau ir jauniau atrodyti norinčios moterys neprivalo vengti raudonų lūpų.

„Ir su raudonomis lūpomis galima susikurti makiažą, kuris leis atrodyti penkeriais metais jaunesnei. Tereikia žinoti keletą taisyklių, kaip tinkamai pasidažyti, kai mūsų akcentas – ryškios ir gyvybe pulsuojančios raudonos lūpos. Viską lemia ne pačios raudonos lūpos, o tai, ką sukursime aplink jas“, – sako makiažo meistrė.

Su raudonomis lūpomis – 5 metais jaunesnė

Norint sugriauti stereotipą, kad raudonos lūpos prideda metų, J. Liaudinienė pirmiausia pataria būtinai pasirūpinti veido oda ir tvarkingu jos padengimu, nes raudona lūpų dažų spalva atkreipia dėmesį ne tik į lūpų zoną, bet ir į visą veidą. Kuriant raudonų lūpų makiažą, reikia gerai užmaskuoti visus veido odos nelygumus ir sulyginti jos atspalvį. Ypatingą dėmesį reikia atkreipti į veido odą aplink lūpas.

Norint, kad raudonos lūpos ir visas makiažas atjaunintų, nereikėtų akcentuoti akių. Tegul visas dėmesys krypsta į patraukliai raudonas lūpas. Jeigu akis vis tiek norite paryškinti, J. Liaudinienė pataria naudoti tik švelnių tonų spalvas. Labiausiai prie raudonų lūpų tinka neutralių spalvų makiažas.

Raudoni lūpų dažai paryškina apatinę veido dalį, todėl, norint geriausio efekto, svarbu pasirūpinti ir savo plaukais. Tinka tiek klasikinės šukuosenos, pvz., aukštai sukelti plaukai ar „kriauklė“, tiek laisvesnis kuodas. Svarbiausia – plaukai turi atrodyti tvarkingai.

Kaip susikurti raudonų lūpų makiažą

V. Bičkutė teigia pastebėjusi, kad raudoni lūpų dažai moteriai tarsi plačiau atveria akis. „Ypač jeigu akys mėlynos, ryškus raudonų lūpų kontrastas jas tarsi įžiebia. Tai dar vienas geras dalykas, skatinantis dažniau iš kosmetinės išsitraukti raudonus lūpų dažus“, – sako aktorė.

Kaip susikurti raudonų lūpų makiažą, leisiantį suspindėti moteriškumu ir jaunyste?

  1. Kruopščiai padenkite veidą makiažo pagrindu, užmaskuokite visus nelygumus ir sulyginkite veido atspalvį. Užbaikite permatoma biria pudra, kuri išsaugos tolygų ir matinį veido atspalvį.

  2. Akių makiažas turi būti švelnus, artimas natūraliems atspalviams, todėl judančią voko dalį padenkite mėnulio akmens atspalvio mineraliniais vokų šešėliais. Ties viršutinio voko gilinimo linija rinkitės kiek tamsesnį „honey spice“ atspalvį, o pačią gilinimo liniją paryškinkite „antique rose“ atspalvio šešėliais. Toks spalvų perėjimas leis sukurti neryškų ir jaunatvišką akių makiažą.

  3. Akis apveskite akių kontūro pieštuku. Paryškinkite blakstienas tušu.

  4. Laikas paryškinti lūpas. Pirmiausia apveskite jas permatomu lūpų kontūro pieštuku, kuris užpildys visas raukšleles aplink lūpas, padės sukurti nepriekaištingą lūpų zonos išvaizdą ir neleis išsilieti lūpų dažams.

  5. Kruopščiai lūpas padažykite raudonais lūpų dažais.

  6. Makiažą užbaikite šilto atspalvio skaistalais paryškindamos skruostikaulius.

Prie tokių ryškių ir gyvybingų lūpų labiausiai tinka pasitikėjimą savimi spinduliuojanti koketiška šypsena!

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: