Pradinis / Kinas, muzika, TV / Arnas Švilpauskas padės spręsti žmonių problemas

Arnas Švilpauskas padės spręsti žmonių problemas

Populiarios TV3 televizijos laidos „TV pagalba“ sąskaitoje – daugybė gerų darbų. Jų sąrašą pildyti nuo šiol padės naujas gelbėtojų komandos narys – žiūrovams jau gerai pažįstamas eterio veidas Arnas Švilpauskas.

Veiklus ir nuolat iššūkių ieškantis Arnas ne kartą sublizgėjo televizijos eteryje ir anapus filmavimo kamerų: muzikiniame projekte „Chorų karai“ pernai jis į pergalę vedė Kėdainių chorą, ant parketo sukosi šių metų „Šok su manimi“ laidoje ir jau kurį laiką sėkmingai režisuoja TV3 įžymybių naujienų laidą „VIP“.

Arnas entuziastingai ruošiasi savo debiutui laidoje „TV pagalba“. „Apsidžiaugiau gavęs pasiūlymą dirbti „TV pagalboje“. Žinoma, reikėjo pasvarstyti kelias dienas, nes tai – labai didelė atsakomybė. Bendravimas su žmonėmis ir jų problemų sprendimas įpareigoja dirbti ne tik filmavimo metu, bet ir savaitgaliais, kai reikia skubiai reaguoti į žmonių pagalbos šauksmą“, – pasakoja A. Švilpauskas.

Kaip pats Arnas teigia, jam didelė garbė dirbti profesionalioje komandoje: „Suprantu tai kaip didelį įvertinimą. Tikiuosi, kad mano darbas duos gerų vaisių. Televizijoje nesu naujokas, tačiau prieš šią premjerą jaudinuosi kaip niekada.“

„TV pagalbos“ kūrėjai negaili gerų žodžių apie naująjį savo kolegą. „Arnas turi tai, kas mums svarbu, – nuoširdų rūpinimąsi žmogumi ir televizijos profesionalo įgūdžius. Na ir, žinoma, jo puikus humoro jausmas. Tikimės iš jo linksmų laidų“, – sako „TV pagalbos“ projekto vadovas Andrius Žemaitis.

A. Švilpausko debiutas „TV pagalboje“ – jau netrukus.

Erika Vyšniauskaitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: