Pradinis / Grožis ir mada / Aromatai pagal charakterį

Aromatai pagal charakterį

Rožių ir vanilės ar apelsinų ir bergamočių? Pasirinkusios tinkamą aromatą, šv. Valentino vakarą spinduliuokite gyvybingumą ir energiją, romantizmą ar drąsą ir nuotykių troškimą. Atskleisti asmenybę padeda ne tik drabužiai, aksesuarai ir makiažas, bet ir aromatas, kuriuo save apgaubiate. Pastarasis dažnai nepelnytai pamirštamas. Kokį aromatą rinktis, norint pabrėžti išskirtines savo savybes ar atskleisti mylimajam slaptąją savo pusę, pataria grožio specialistė Jelena Liaudinienė.

„Forever Diamonds™“ kvapusis vanduo„Kvepalai – neatskiriama kiekvienos moters stiliaus ir saviraiškos dalis. Jais galite savo asmenybę pabrėžti, jais galite savo asmenybę kurti. Norėdama spinduliuoti moteriškumą, stilių, eleganciją ar energiją ir pasitikėjimą, moteris turi labai atidžiai pasirinkti aromatą, kad jis derėtų su bendra stiliaus perteikiama žinute. Nuo to, kokią savo asmenybės savybę norite pabrėžti šventinės vakarienės su mylimuoju metu, priklauso ir pasirenkamas aromatas“, – sako J. Liaudinienė.

Gaivūs aromatai – aktyvioms

Gaivius kvapus dažnai renkasi aktyvios, vietoje nenustygstančios moterys. Tokį gyvenimo būdą gyvenančioms moterims gaivūs aromatai suteikia dar daugiau polėkio, kai pradeda grasinti kasdienybės rutina. Prie gaivių kvapų dažniausiai yra priskiriami citrusiniai aromatai: citrinų, žaliųjų citrinų, greipfrutų ar apelsinų, turintys tonizuojančių savybių. Pasipurškusios jų ryte, tapsite žvalesnės, o dieną pradėsite su gera nuotaika.

Citrusinių vaisių aromatai puikiai tiks toms, kurios šv. Valentino dieną su mylimuoju švęs energingai, aktyviai. Jeigu jūsų laukia jauki romantiška vakarienė, jai rinkitės kitą aromatą.

Gėlių aromatai – romantikėms

Vieni iš populiariausių aromatų – įvairių gėlių kvapai: rožių, jazminų, pakalnučių, orchidėjų ir daug kitų. Gėlių aromatą siūloma rinktis, jeigu norite išryškinti savo romantiškąją pusę. Tačiau gėlių aromatų yra labai daug ir įvairių, todėl svarbu pasirinkti jums patinkantį. Populiariausias – rožių aromatas, kuris yra gana saldus. Jeigu norite ko nors subtilesnio, rinkitės jazminų aromatą. Jazminų kvapas atsiskleidžia iš lėto, o saldumas nėra toks intensyvus kaip rožių.

Mėgstamas gėlių kvapas puikiai tiks šv. Valentino vakarienei, per ją nuo jūsų sklindantis aromatas užburs mylimąjį romantiška nuotaika.

Rytietiški aromatai – drąsioms

Rytietiški, arba dar kitaip vadinami orientalistiniai, aromatai yra skirti drąsioms, pasitikinčioms savimi moterims. Rytietiški kvapai, tokie kaip cinamono, muskato, gintaro, vanilės, spinduliuoja natūralumu bei aromatine harmonija. Vis dėlto pasirinkti rytietiškų motyvų turinčius kvepalus yra drąsu – šie aromatai yra labai nutolę nuo tradiciniais laikomų gėlių ar citrusinių vaisių kvapų. Tačiau rytietiško dvelksmo bijoti tikrai nereikia – tai kažkas kitokio, kažkas subtilaus, kažkas išskirtinio.

Šv. Valentino dieną apgaubti save drąsiais rytietiškais kvapais rekomenduojama toms, kurios nori spinduliuoti pasitikėjimą savimi, arba dar neradusioms savojo Valentino ir įsimylėjėlių dieną ketinančioms pramogauti su draugėmis.

Medžių aromatai – subtilioms

Medžio aromatai moterų dažnai yra pamirštami, tačiau, pasirinkusios tinkamus aromatinio medžio natų turinčius kvepalus, išryškinsite savo moterišką subtilumą. Pušis, ąžuolas, santalas, kedras – iš visų šių medžių yra išgaunami ekstraktai, kurių aromatą sunku apibūdinti. Galima jausti tiek gaivias, tiek saldžias natas, o po kurio laiko išryškėja net ir rytietiški motyvai. „Subtilūs“ – šis žodis geriausiai apibūdina medžio aromatus.

Šie aromatai apgaubs tarsi paslapties šydas, todėl puikiai tiks toms, kurios užburti mylimąjį nori savo moterišku paslaptingumu ir elegancija.

Prieš rinkdamosi kvepalus, gerai pagalvokite, ką norite atskleisti: savo asmenybę, o gal tik kažkurią jos pusę. Tai padės ne tik išsirinkti tinkamą aromatą, bet ir aiškų stilių.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: