Pradinis / Sportas / Astai Pilypaitei – T. Kaukėno važiavimo riedslidėmis pamoka

Astai Pilypaitei – T. Kaukėno važiavimo riedslidėmis pamoka

„Užsimanė mergaitė vasarą paslidinėti“, – juokėsi dainininkė Asta Pilypaitė, pirmąjį kartą atsistojusi ant riedslidžių. „Chorų karų“ nugalėtoja dalyvavo TV3 laidos „Sportuok su mumis“ filmavime, kai treniruotei vadovavo geriausias Lietuvos biatlonininkas Tomas Kaukėnas.

A. Pilypaitė prisipažino, kad nėra labai gera slidininkė ir nemoka važinėti riedučiais. Pamačiusi riedslides – siauras pavažas su dviem ratukais – ji šiek tiek sunerimo. „Ir man reikės ant jų stovėti? Gerai, jog yra apsaugos, tikiuosi, kad viskas bus gerai ir visi mano kaulai liks sveiki. Naujų iššūkių aš nebijau ir tikrai pabandysiu čiuožti, bet tik lygioje vietoje. Leistis nuo kalno tikrai nesiryžčiau“, – tvirtindamasi prie kojų riedslides kalbėjo A. Pilypaitė.

Šį vasarą slidininkų naudojamą inventorių išbandė ir laidos vedėja Vlada Musvydaitė. Žurnalistė moka važinėti riedučiais, todėl laikytis ant kojų jai buvo šiek tiek paprasčiau. „Rengiant žiemos olimpinėms žaidynėms skirtas laidas, visą žiemą teko praleisti ant slidžių, snieglentės ir pačiūžų, todėl jaučiu, kad profesionalių sportininkų pamokos nenuėjo veltui. Man visai patinka, būtų smagu išmokti su riedslidėmis nusileisti nuo kalno“, – sakė V. Musvydaitė.

Nuo didelio asfaltuoto kalno nuskriejo tik T. Kaukėnas. Sportininkui tai yra įprastas treniruotės elementas. Tačiau biatlonininkas prisipažino, kad jį nustebino moterų atkaklumas ir drąsa. „Kai Asta žengė pirmuosius žingsnius, maniau, jog greitai sakys, kad pavargo ir nebenori daugiau mokytis. Bet ji labai atkakli moteris. Po truputį, iš lėto, bet kantriai mokėsi ir pamokos pabaigoje jau visai neblogai riedėjo“, – naujokės pastangas įvertino olimpietis.

A. Pilypaitės neišgąsdino patirta nesėkmė, kai vos akimirką atsipalaidavusi po kelių sekundžių sėdėjo ant žemės. „Jausmas nekoks, kai žemė slysta iš po kojų. Bet aš ne iš tų, kurie bijo kristi, nes žinau, kad visada galima atsikelti ir bandyti iš naujo. Esu užsispyrusi, man patinka iššūkiai. Labai džiaugiuosi, kad susipažinau su Tomu, nes kiekviena nauja pažintis suteikia naujų spalvų gyvenime“, – džiaugėsi dainininkė.

Kaip sekėsi Astai mokytis čiuožti su riedslidėmis ir dėl kokios naujokų dažnai daromos klaidos ji nugriuvo, bus galima sužinoti jau šį sekmadienį TV3 laidoje „Sportuok su mumis“.

Parengė Erika Vyšniauskaitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: