Pradinis / Kinas, muzika, TV / Atlikėjas Saulius Prūsaitis: „Reikia būti su geresniais už save“

Atlikėjas Saulius Prūsaitis: „Reikia būti su geresniais už save“

Atlikėjas Saulius Prūsaitis bei jo žmona, viena garsiausių Lietuvos dizainerių Agnė Kuzmickaitė, kartu skaičiuoja daugiau nei 7 metus ir augina dukrą Leonardą. Apie savo santykius viešai retai diskutuojanti pora TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovams sutiko papasakoti apie tai, kaip susipažino, paatviravo, kaip darbų sūkuryje puoselėti šeimą, ir atskleidė sėkmingos savo sąjungos receptą.

Atlikėjas ir dizainerė atskleidė, kad jųdviejų pažintis prasidėjo neatsitiktinai – Saulius norėjo iš garsios dizainerės nusipirkti sceninį švarką. „Pažįstami buvome ir iki tol, bet kai Sauliui prireikė švarko, susipažinome artimiau. Man visuomet buvo įdomus meno pasaulis ir menininkai, roko žvaigždės – merginų svajonė. Aš – ne išimtis“, – šypsosis A. Kuzmickaitė.

S. Prūsaitis atskleidė, kad jį labiausiai sužavėjo Agnės talentai. „Ji yra protingesnė už mane, ji yra talentingesnė ir darbštesnė. Turiu man patinkančią taisyklę, kad reikia būti su geresniais už save. Taip ir darau“, – kalba dainininkas.

Veiklos poros gyvenime netrūksta – A. Kuzmickaitė intensyviai kuria ir mados mėgėjams pristato naujas kolekcijas, kuria kostiumus operoms ir spektakliams. Saulius ne tik koncertuoja, bet ir dirba teatre, yra populiariausio muzikinio projekto „X faktorius“ teisėjas. Tačiau abu sutuoktiniai tvirtina, kad svarbiausia jiems – šeima.

„Vaikai labai greitai užauga, dėl to nereikia per daug strateguoti, tiesiog būti kartu su vaiku ir mėgautis laiku, kuris tuoj gali prabėgti. Saulius turi stiprų ryšį su Leonarda, jie puikiai leidžia laiką“, – pasakoja garsi dizainerė.

Laidoje „Raudonas kilimas“ S. Prūsaitis ir A. Kuzmickaitė pasakojo ne tik apie savo sėkmingas karjeras, sunkų darbą ir sėkmę, bet ir apie tarpusavio santykius. Žavi pora sutiko atskleisti sėkmingos santuokos paslaptį.

„Jei nesugebi sukurti santykių su vienu žmogumi, tai nereikia turėti iliuzijų, kad kažkas, kas tau nepatinka, nepasikartos su kitu žmogumi. Yra toks posakis, kad santuokoje pirmi penkiasdešimt metų yra sudėtingi, o po to jau lengviau“, – juokiasi A. Kuzmickaitė.

„Man ne gėda pasakyti, kad santykiai turi apsimokėti: turi įvertinti, ką tu gali duoti ir ką gauni mainais“, – sako S. Prūsaitis.

TV3 nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: