Pradinis / Aktualijos / Be kelionių į Havajus ir Indiją, japonų turistams siūlomos ir kelionės į Lietuvą

Be kelionių į Havajus ir Indiją, japonų turistams siūlomos ir kelionės į Lietuvą

Nuo 1967 m. Japonijoje dirbantis kelionių organizatorius „Miki Tourist“, turintis apie 300 darbuotojų 24 biuruose 18 šalių beveik visuose pasaulio žemynuose, jau siūlo japonų turistams rinktis kelionę į Lietuvą. Čia turistams žadama nauja įkvepianti keliavimo patirtis, kaip ir įmonės siūlomose naujausiose šio sezono kelionėse į Indiją ir Havajus.

„Miki Tourist“ atstovas Takeru Ikeda praėjusią savaitę dalyvavo Valstybinio turizmo departamento organizuotoje turizmo verslo misijoje. Jis neslėpė, kad kelionių paketą į visas tris Baltijos šalis besirenkantiems keliautojams nuo šiol bus siūloma daugiau laiko praleisti Lietuvoje ir grožėtis ne tik Vilniumi ir Kryžių kalnu, bet ir Nida, Pažaisliu.

„Japonijos turizmo rinka yra milžiniška ir nuolat auganti, todėl jos dėmesys mums labai svarbus. Japonijos nacionalinės turizmo organizacijos (JNTO) duomenimis, į kitas šalis atostogauti keliavo rekordinis skaičius – net 18,5 mln. – japonų. Puiku, kad mūsų turizmo verslas tai įvertino ir aktyviai dalyvavo kontaktų mugėje su kelionių operatoriais iš Japonijos. Lauksime bendradarbiavimo rezultatų, nes kontaktų mugė japonų turizmo verslo misijos metu truko net 4 valandas!“ – atkreipia dėmesį Valstybinio turizmo departamento direktorė dr. Raimonda Balnienė.

Japonijos kelionių operatoriams puikų įspūdį paliko Lietuvos viešbučiai, nauji turizmo objektai Vilniuje, pavyzdžiui, Šv. Jonų varpinė, iš kurios atsiveria kvapą gniaužiantis vaizdas į raudonus senamiesčio stogus ir bažnyčių bokštus. Taip pat daug komplimentų buvo skirta nacionaliniams lietuvių patiekalams. Jau žinantieji šaltibarščius šįkart gyrė grybienę duonos kubilėlyje, lietuviškus gėrimus. Vertas dėmesio japonų turizmo verslo atstovams pasirodė ir Pažaislio vienuolynas su sveikatingumo kompleksu „Monte Pacis“.

Šį rugsėjį, vystant bendrą trijų Baltijos šalių turizmo rinkodaros koncepciją „Baltics: Three in One Holiday“, Lietuva kartu su Latvija ir Estija Japonijoje ketina dalyvauti tarptautinėje turizmo parodoje „Jata“. Netrukus pasirodys ir bendras trijų Baltijos šalių leidinys japonų kalba. Domėjimąsi Baltijos šalimis pagrindžia ir kelionių gidų „Arukikata“ leidėjų žinia, kad gidų po Baltijos šalis pardavimas 2013 m. išaugo 20 proc. Šią vasarą leidyklos atstovai lankysis Lietuvoje siekdami atnaujinti informaciją 2015–2016 m. leidiniui.

Pernai japonų turistų skaičius Lietuvoje siekė 10,1 tūkst. Vidutinė vienos japono viešnagės trukmė Lietuvoje – 3,1 nakvynės. Remiantis apgyvendinimo įstaigų statistika, daugiausia svečių iš Japonijos sulaukiame balandžio–spalio mėnesiais.

Ši verslo misija yra projekto „Lietuvos vietinio ir atvykstamojo turizmo skatinimas“ dalis (VP3-1.3-ŪM-04-10-005). Verslo misiją inicijuoja Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos, ji įgyvendinama ir finansuojama pagal Sanglaudos skatinimo veiksmų programą iš Europos regioninės plėtros fondo lėšų.

Parengė Edita Gaigalienė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: