Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Birštone iškils daugiafunkcis sporto centras

Birštone iškils daugiafunkcis sporto centras

Penktadienį Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius lankėsi Birštone, susitiko su Birštono gimnazijos moksleiviais bei dalyvavo daugiafunkcio sporto centro statybos pradžią simbolizuojančios kapsulės įkasimo ceremonijoje. Šiandien pradedamas statyti laisvalaikio centras – tai modernus kompleksas su erdviomis sporto salėmis, kurias prireikus bus galima pertvarkyti į mažesnes arenas ir pritaikyti įvairioms parodoms, konferencijoms, miesto renginiams.

„Noriu pasveikinti Birštono gyventojus miesto ekonomikai ir socialinei gerovei svarbaus objekto statybos darbų pradžios proga. Skirdami didelį dėmesį verslo plėtrai ir nedarbo mažinimui, mes taip pat investuojame į žmonių sveikatą ir deramą poilsį, tad tokios investicijos atsiperka dvigubai“, – sakė A. Butkevičius.

Vyriausybės vadovas pažymėjo, jog šių dienų Birštonas – tai sėkmės pavyzdys, kaip plėtoti turizmo sektorių ir tapti rimtu konkurentu tarptautinėje rinkoje. „Nauji Birštono poilsio namai ir gydyklos, atnaujinti viešbučiai ir augantis apgyvendinimo sektorius pastaraisiais metais pritraukė rekordiškai daug turistų tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio“, – sakė Ministras Pirmininkas.

Praėjusiais metais vidaus turizmas išaugo net 10 procentų. Tikimasi, jog šis rodiklis dar labiau pagerės, kai įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose jau baigti statyti ir vis dar vystomi projektai atvers lankytojams duris. Vyriausybės vadovas priminė, jog Palangoje jau pastatyta universali sporto salė, miesto koncertų salė ir renovuotas stadionas, Šilalėje atidarytas baseinas. Sporto, sveikatingumo kompleksų ar plaukimo baseinų statybų kapsulės įkastos Kretingoje, Rokiškyje ir Radviliškyje. Dar vienas universalus sporto kompleksas projektuojamas Mažeikiuose. Be to, šiemet bus užbaigta Varėnos sporto komplekso baseino statyba ir Druskininkų sportininkų rengimo centro antrojo etapo darbai – baseinas ir dvikovių sporto šakų salė.

Apsilankęs Birštono gimnazijoje Ministras Pirmininkas su moksleiviais diskutavo apie valstybės raidą ir ateities viziją. Vyriausybės vadovas kalbėjo, jog praeityje žmonėms teko apginti Lietuvos laisvę, o šiandien svarbiausias uždavinys gula ant jaunimo pečių. „Jums teks kurti Lietuvos ateitį, toliau puoselėti ir stiprinti mūsų valstybę. Šiandien nepaprastai didžiuojuosi jaunuoliais ir merginomis, kurie, paskelbus apie grąžinamą šauktinių kariuomenę, nedvejodami atėjo tarnauti savanoriais. Tokių buvo apie 3000 tūkstančius, tai įkvepiantis pavyzdys“, – sakė Ministras Pirmininkas.

Jo teigimu, savanorystė skatina žmonių atsakomybę, rūpinimąsi vieni kitais, dalyvavimą valstybėje vykstančiuose procesuose. Artėjant valstybės 100 metų jubiliejui, Vyriausybės vadovas moksleivius kvietė būti neabejingus ir aktyviai įsitraukti į valstybės atkūrimo renginius, teikti savo pasiūlymų. „Jūs – mūsų ateitis, todėl jau dabar norime Jus matyti, girdėti Jūsų balsą“, – sakė Ministras Pirmininkas A. Butkevičius.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: