Pradinis / Lietuviai svetur / Bolivudo atstovams pristatytos Lietuvos kino pramonės galimybės

Bolivudo atstovams pristatytos Lietuvos kino pramonės galimybės

Indijos sapnų fabriku vadinamo Bolivudo atstovams pristatyta Lietuva, šįkart sutelkiant dėmesį į kino pramonės galimybes. Vasario mėnesį Mumbajuje surengtame susitikime Lietuvos ambasadorius Indijoje Laimonas Talat-Kelpša pabrėžė, kad Lietuva – ne tik sparčiai augančios ekonomikos ir puikių verslo sąlygų, bet ir draugiškų žmonių bei gerų filmavimo galimybių šalis.

„Lietuvoje gausu ir gerų aikštelių, ir kino profesionalų. Pridėkime gerokai mažesnes nei Vakarų Europoje išlaidas bei Vyriausybės siūlomas lengvatas ir gausime labai patrauklų paketą“, − sakė Lietuvos ambasadorius.

Susitikime dalyvavęs Indijos garbės konsulas Lietuvoje Rajinder Chaudhary pasveikino ambasados iniciatyvą ir ragino susirinkusiuosius atrasti Lietuvą.

Įmonės „Nordic Productions“ atstovė prodiuserė Milda Leiputė papasakojo, kodėl Vilnius ir visa Lietuva yra patraukli filmų kūrimui, kokias mokesčių lengvatas Lietuva siūlo užsienio prodiuseriams: „Pati dirbdama su užsienio kūrėjais, galiu tvirtai pasakyti – nusivylimų nebus, Lietuva ir jos įmonės  visada pasiūlys idealiai filmavimui tinkamą vietą, visada bus sukurta geriausia infrastruktūra, suburta geriausia komanda“, − pabrėžė M. Leiputė.

Lietuvos ambasados Indijoje iniciatyva surengtame susitikime dalyvavo daugiau nei 50 aktorių ir prodiuserių, dirbančių Bolivude. Jie pasidalijo darbo už Indijos ribų patirtimi ir ragino surengti pažintines keliones į Lietuvą.

„Pamatysite, iš pradžių ateis Bolivudas, po jo masiškai vyks indų turistai“, − žadėjo prodiuseriai, pabrėždami, jog daug šalių rengia tokias prisistatymo programas ir jas finansuoja iš turizmo skatinimui skirtų lėšų.

LR ambasados Indijoje inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: