Pradinis / Augalų pasaulis / Botanikos sodo svečiai lankė prof. B. Galdikas vardo ąžuolų giraitę

Botanikos sodo svečiai lankė prof. B. Galdikas vardo ąžuolų giraitę

Balandžio 16 dieną į Vytauto Didžiojo universiteto botanikos sodą susirinko būrys žmonių, norėjusių pabendrauti su žymiausia orangutanų tyrinėtoja prof. B. Galdikas.

Pavasarinis oras, deja, peršaldė gerbiamą profesorę, ir ji negalėjo atvykti susitikti su jos laukiančiais žmonėmis. Vietoje profesorės renginyje lankėsi B. Galdikas fondo direktorė Sandra Dastikienė. Ji perdavė šilčiausius linkėjimus susirinkusiesiems, apgailestavo, kad susiklostė tokia situacija. Pasak jos, profesorė pažadėjo, kad dar šiais metais būtinai atvyks aplankyti savo vardo ąžuolų giraitės ir žaidimų aikštelės VDU botanikos sode. Taip pat S. Dastikienė pristatė dar vieną idėją, kurią profesorė norėtų įgyvendinti ąžuolų giraitėje.

Susirinkusiesiems VDU botanikos sodo direktorė Vida Mildažienė trumpai ir įdomiai pristatė visą bendradarbiavimo su prof. B. Galdikas istoriją, pasidalijo įspūdžiais ir nuotraukomis, atsakė į klausimus, pristatė jau nuveiktus darbus ir kartu su rėmėjais, padėjusiais įrengti vaikų žaidimų aikštelę prie prof. B. Galdikas ąžuolų giraitės, aptarė ateities planus.

VDU Kauno botanikos sodo informacija

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: