Pradinis / Kinas, muzika, TV / D. Montvydo kūrinį perdainavusi G. Stiklickienė: „Donatas viską atlieka tobulai“

D. Montvydo kūrinį perdainavusi G. Stiklickienė: „Donatas viską atlieka tobulai“

Kitą savaitę pradedamas rodyti naujas serialas „Tai – mano gyvenimas“ („O Hayat Benim“). Vienas labiausiai lauktų ir aptarinėtų serialų Turkijoje, vos pasirodęs ekranuose ėmė karaliauti reitingų viršūnėse.

TV8 žiūrovės eteryje jau mato premjeros anonsą, kuriame skamba lietuviška, laidos „TV pagalba“ žurnalistės Gerdos Stiklickienės atliekama daina. Įdainuoti serialo pristatymo garso takelį TV8 televizija Gerdą pakvietė antrą kartą. Dainininkės balsas jau skambėjo serialo „Sila“ anonse. „Man be galo džiugu, kad eteryje vėl skamba mano balsas. Žinodama, kiek Lietuvoje daug nuostabių balso tembrų, dėl to, jog iš viso to būrio pakvietimą gavau būtent aš, esu maloniai nustebinta“, – šypsosi G. Stiklickienė.

Šįkart Gerda įdainavo Donato Montvydo kūrinį „Viskas bus gerai“. „Kai sužinojau, kad reikės dainuoti būtent šią D. Montvydo dainą, pagalvojau: „Negali būti! Juk tai daina, kuri pastaruoju metu kasdien skamba mano automobilyje, namuose ir kitur. Tai viena gražiausių Donato dainų“, – susižavėjimo neslepia Gerda.

G. Stiklickienė sako, kad šio kūrinio žodžiai, nors parašyti vyro, puikiai tinka ir moteriai, todėl įsijausti dainuojant nebuvo sudėtinga. „Apskritai šio kūrinio žodžiai labai prasmingi – apie du įsimylėjusius žmones, kuriems visiškai nesvarbus likęs pasaulis ir tai, ką apie jų meilę galvoja kiti“, – pasakoja Gerda.

D. Montvydas – šių metų dainų konkurso „Eurovizija“ nacionalinės atrankos dalyvis. Kaip G. Stiklickienė vertina jo galimybes? „Donatas apskritai šiuo metu yra mano favoritas. Ir tai sakau visai nepataikaudama, tikrai ne dėl to, kad pasitaikė proga dainuoti jo nuostabią dainą (juokiasi). Šis žmogus mane žavi ne tik savo talentu dainuoti, bet ir savo charizma, ir nesvarbu, ar jis dainuoja, ar šoka, ar kuria, ar tiesiog bendrauja, jis visa tai daro tobulai ir, matyti, tikrai nuoširdžiai. O paprastumas ir nuoširdumas visada paperka“, – komplimentų dainininkui negaili „TV pagalbos“ žvaigždė.

„Mano nuomone, D. Montvydas yra verčiausias atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse. Tikiu, kad taip ir bus. Iš visos širdies to jam linkiu, sergu tik už jį“, – entuziastingai sako Gerda.

TV8

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: