Pradinis / Kinas, muzika, TV / Dainą „Earth“ pristatanti grupė „Sisters on Wire“ ragina susimąstyti apie savo planetą

Dainą „Earth“ pristatanti grupė „Sisters on Wire“ ragina susimąstyti apie savo planetą

„Sisters on Wire“ trijulė savo gerbėjams parengė malonią staigmeną. Po sėkmingo pasirodymo muzikos mainų festivalio „Vilnius Music Week“ programoje atlikėjai pristato naują dainą – dienos šviesą išvydo dar negirdėtas jų kūrinys „Earth“.

Kone prieš trejus metus parašyta daina ilgą laiką dulkėjo asmeniniuose muzikantų archyvuose, kol, kaip patys juokiasi, galiausiai pribrendo skambėti ne tik jų pačių ausinėse.

„Earth“ – dar viena daina iš būsimo, 2016 metų balandį pasirodysiančio „Sisters on Wire“ minialbumo. Šiuo kūriniu grupė ragina klausytojus susimąstyti apie gyvybę Žemėje, jos gyventojus.

„Kartais sunku suprasti, kaip planeta, kurioje yra tiek daug chaoso, vis dar gali būti gyva, kaip ji dar sukasi? Ši daina – apie tikrus, gerus, nuoširdžius žmones. Apie tai, kaip jie barstydami aukso dulkes įkvepia kitus nepasiduoti ir pozityviai žvelgti į daugelį mus supančių dalykų“, – mintimis dalijosi grupės lyderis Olegas.

Jis neslepia kūrinį iš naujo atradęs po tragiškų kruvino lapkričio 13-osios penktadienio įvykių Paryžiuje. Ir nors „Earth“ muzika ir tekstas buvo parašyti gerokai anksčiau, daina po kasdien pasaulyje griaudėjančių teroristinių išpuolių grupės nariams įgijo naują prasmę, suskambo naujai.

Ryčio Šeškaičio nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: