Pradinis / Grožis ir mada / Dainininkas M. Kavaliauskas ir čiuožėja R. Gajauskaitė tapo naujos Evos Mankus kolekcijos veidais

Dainininkas M. Kavaliauskas ir čiuožėja R. Gajauskaitė tapo naujos Evos Mankus kolekcijos veidais

Dizainerė Eva Mankus mados pasaulyje sukasi jau ne vienus metus. Ištaigingų rūbų kūryba išgarsėjusi dizainerė iš Kauno savo gerbėjams šįkart pristato ne vakarinių apdarų, o laisvalaikio drabužių liniją. Antrosios kūrėjos biografijoje laisvalaikio drabužių kolekcijos modeliais tapo dainininkas Martynas Kavaliauskas ir Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionė Rūta Gajauskaitė.

„Jau ne kartą vakariniais drabužiais teko puošti ne vieną televizijos laidų vedėją ar aktorę, todėl nemažai kas mane žino būtent kaip proginių rūbų kūrėją. Tačiau daug dėmesio skiriu ir kitų drabužių kūrybai. Pirmoji laisvalaikio rūbų linija atsirado gimus pirmajam vaikui. Man pačiai reikėjo kažko patogesnio, bet kartu ir gražaus. Kolekcija buvo puikiai įvertinta, tad nusprendžiau sukurti ir antrąją“, – sako Eva Mankus.

Dizainerė pasakoja, kad naujoje kolekcijoje dominuoja metalo, juoda ir pilka spalvos. Moteriška linija papildyta ypatingomis, ryškiomis detalėmis – mažomis kaukolėmis ir ryškių lūpų aplikacijomis.

„Veliūras – mano klientų itin mėgstama medžiaga. Būtent ji ir dominuoja šioje laisvalaikio kolekcijoje. Naujoje sportinėje linijoje taip pat galima rasti iš šiuo metu itin madingo neopreno pasiūtų rūbų“, – apie audinius pasakoja dizainerė.

„O patį didžiausią dėmesį skyriau rūbo konstrukcijai ir siūlėms. Man svarbu, kad žmogus jaustųsi patogiai, rūbas ant jo gulėtų tarsi nulietas. Ypatingą dėmesį visada skiriu kokybei – man labai svarbu, jog klientas po pirmo skalbimo neatbėgtų ir nesakytų, kad drabužis susigadino“, – dėsto drabužių kūrėja.

Pasak dizainerės, mada yra su aktualijomis glaudžiai susijęs reiškinys, todėl kelis naujosios kolekcijos modelius puošia simbolis, be kurio šiuo metu neišsiverčia didžioji dauguma socialinių tinklų vartotojų, – tai raktažodžio (haštago) ženklas, prie kurio dizainerė klientams siūlo išsiuvinėti jiems svarbius žodžius ar frazes.

Naujos kolekcijos fotosesijoje dizainerė pakvietė įsiamžinti dainininką, ne vieno televizijos projekto nugalėtoją Martyną Kavaliauską ir gražuolę, Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionę Rūtą Gajauskaitę. M. Kavaliauskas jau antrą kartą tampa dizainerės kolekcijos veidu.

„Kodėl pasirinkau šiuos du žmones? Atsakymas yra labai paprastas. Jie sportiški, aktyvūs, gražūs. Su Martynu mes bendraujame nuo praeitos kolekcijos fotosesijos. O Rūta man yra išskirtinė, sportiška, daili“, – pasakoja dizainerė.

Nors naujoji kolekcija jau dabar sulaukė didelio susidomėjimo, kūrėja pasakoja, kad jos prioritetas vis dėlto yra ne tiražinių kolekcijų kūrimas, o individualus darbas su klientais.

„Jei norėčiau, tų kolekcijų galėčiau sukurti daug, bet labiausiai aš mėgstu dirbti individualiai su kiekvienu klientu. Man patinka pažinti žmogų, aiškintis, ko jis pageidauja ir kas jam labiausiai tiktų“, – pasakoja dizainerė.

Eva Mankus pripažinimą pelnė ir žinomų šalyje moterų gretose. Jai ne kartą buvo patikėtas daugybės televizijos laidų vedėjų ir aktorių įvaizdis. Jos kurtais rūbais įvairiomis progomis puošėsi televizijos laidų vedėjos Indrė Kavaliauskaitė-Morkūnienė ir Vaida Skaisgirė, aktorės Sandra Daukšaitė-Petrulėnė ir Justė Zinkevičiūtė, dainininkės Karina Krysko-Skambinė ir Neringa Šiaudikytė bei kitos žinomos moterys.

Fotografas Dainius Ščiuka

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: