Pradinis / Renginiai, pramogos / Dainininkė Paula vėl bandys užkariauti „Eurovizijos“ žiūrovų širdis

Dainininkė Paula vėl bandys užkariauti „Eurovizijos“ žiūrovų širdis

Praėjusiais metais nacionalinėje Eurovizijos atrankoje sužibėjusi ir į konkurso finalą kelią prasiskynusi bei daugybę scenos senbuvių nurungusi atlikėja Paula Valentaitė nepaliko abejingų – tai Lietuvos viltis didžiausiame Europos muzikos konkurse. Dėl dalyvavimo šiais metais atlikėja ilgai tylėjo, tačiau jau turi atsakymą.

Paula. Asmeninio archyvo nuotr.

Jauna, nežinoma, tačiau užsispyrusi, itin muzikali ir žavinti – tokia Paula Valentaitė žengė į praėjusių metų nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos sceną ir per keletą mėnesių įrodė, kad sugeba labai daug, o jos įtaigumas ir profesionalumas nekelia abejonių.

„Dalyvavimas „Eurovizijos“ atrankoje buvo didžiausia mano gyvenimo patirtis, padėjusi tvirtai apsispręsti ne tik sieti ateitį su muzika, bet ir pabandyti iškovoti pergalę Lietuvai šiame konkurse. Praėjusių metų atrankoje išbandžiau save, o šį kartą į konkursą einu jausdama ramybę – būsiu savimi šimtu procentų“, – atvirauja Paula.

Anksčiau atlikėja yra minėjusi, kad konkurse antrą kartą dalyvautų tik su savo pačios kurta daina, kuria visiškai tikėtų. Paula sako, kad daina, su kuria šiais metais bandys užkariauti žiūrovų ir klausytojų širdis, – tai jos, muzikos prodiuserio ir atlikėjo Gyčio Valicko-Echoes bei užsienio kūrėjų bendras darbas, kuris nuo praėjusių metų dainos „Let U Go“ skiriasi kaip diena ir naktis.

„Aš esu nepaprastai laiminga dėl to, su kokiu kūriniu dalyvausiu atrankoje. Kūryba yra ne tik savęs realizavimas, bet ir ieškojimas to, kas esu, o ši daina – tobulas mano atspindys. Kelios pastarosios savaitės tarsi euforija – sunkus darbas ir tikslingas užsienio šalių dėmesio siekimas pradėjo duoti vaisių – pradėjome bendradarbiauti su Australijos, Švedijos, Islandijos ir Suomijos prodiuseriais, kurie ne tik liko sužavėti mano kūryba, bet ir nusprendė prisidėti prie naujosios dainos“, – džiaugiasi atlikėja.

Ji pasakoja, kad jau dabar didžiulė komanda pluša ne tik prie paskutinių dainos akcentų, bet ir paties pasirodymo, kuris kardinaliai skirsis nuo to, ką praėjusiais metais pademonstravo Paula.

„Kiekvieną kartą žengiant į sceną mano tikslas tas pats – suvirpinti sielą, muzikos pagalba paliesti kiekvieną, kuris jos klausysis tuo metu. Šiame kūrinyje sudėta gausybė išgyvenimų per pastaruosius metus – mano džiaugsmai ir klaidos, pasiekimai ir pralaimėjimai… Šių metų atrankoje laukia iššūkis tramdant savo pačios ašaras“, – jaudulio neslepia mergina.

Dalyvaudama konkurso atrankose jauna dainininkė ne tik subūrė nemažą gerbėjų būrį, gavo daugybę komplimentų iš užsienio komisijos ir konkurso portalų, bet ir sulaukė palaikymo iš žinomų šalies žmonių – ją konkurse palaikė dainininkai Donatas Montvydas, Vaidas Baumila, Iglė, dizaineris Juozas Statkevičius, modelis Asta Valentaitė, rinkodaros specialistas Saugirdas Vaitulionis bei daugybė kitų.

 

 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top