Pradinis / Renginiai, pramogos / Dainininko M. Mickevičiaus-Mino staigmena mamą sugraudino

Dainininko M. Mickevičiaus-Mino staigmena mamą sugraudino

Po daugiau nei keturiasdešimties metų, skirtų mėgstamai veiklai, dainininko Mindaugo Mickevičiaus-Mino mama nusprendė – nuo šios vasaros ji tik keliaus, skaitys knygas, prižiūrės anūkus ir darys tai, kam visada labai stigo laiko.

Apie gerai apgalvotus planus Kauno buitinių paslaugų ir verslo mokyklos pedagogė Jūratė Mickevičienė (64 m.) pranešė tiek darbdaviams, tiek artimiesiems.

„Mama gyvenime yra dirbusi tik keliose darbovietėse. Ji – pastovus žmogus, mėgstantis ir išmanantis tai, ką daro“, – patikino M. Mickevičius-Mino.

Būtent jis Kauno restorane „Floros simfonija“ sugalvojo mamai surengti šventę – staigmeną. Į ją pakvietė J. Mickevičienės kolegas ir artimiausias drauges, užsakė vaišes, pasamdė muzikantą.

Dainininko mama buvo įsitikinusi vykstanti į restorane rengiamą fotosesiją, kurioje ji bus įamžinta su sūnumi. Tačiau tik įžengusi į vieną iš „Floros simfonijos“ salių suprato patekusi į malonius spąstus.

Solidžiausiomis ir trokštamiausiomis dovanomis mylimiausią pasaulyje moterį apdovanojo M. Mickevičius-Mino. Nuo artimųjų mamai jis įteikė Irinos My My kurtą medalį ir Jūratės Kalvaitienės autorinį pakabuką iš agato ir peridoto. Šie natūralūs akmenys yra ne tik gražūs, bet, pasak autorės, saugo sveikatą – stiprina kraują, gerina regėjimą, nuotaiką, nervų sistemą.

Dainininkas mamai įteikė ir naują išmanųjį mobilųjį telefoną bei modernų fotoaparatą.

„Keliaudama mama galės naudotis šia patogia ir kompaktiška įranga bei operatyviai pasidalyti su mumis savo įspūdžiais“, – patikino M. Mickevičius-Mino.

J. Mickevičienė, priimdama dovanas ir sveikinimus, neslėpė ašarų – nuoširdus sūnaus ir kolegų dėmesys ją sugraudino.

Kristinos Kučinskaitės nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top