Pradinis / Renginiai, pramogos / Dainininko Sauliaus Prūsaičio vardas suteiktas Gulbės žvaigždyne esančiai žvaigždei

Dainininko Sauliaus Prūsaičio vardas suteiktas Gulbės žvaigždyne esančiai žvaigždei

Viena iš žvaigždžių, kurią Gulbės žvaigždyne galima stebėti visus metus, nuo šiol bus vadinama Sauliaus Prūsaičio vardu. Tokią dovaną į Mėnulį kažkada nuskristi svajojusiam ir neseniai 38-ąjį gimtadienį šventusiam dainininkui ir muzikinio televizijos projekto „X faktorius“ teisėjui įteikė renginių organizatorius Paulius Šiupienius ir Senamiesčio klubo vadovė Beatričė Skabickienė.

Sertifikatas, išduotas zvaigzdes.lt, kuriame nurodyta, kad Sauliaus Prūsaičio vardo žvaigždė įtraukta į „Millennium Chronicle“ registro katalogą, dainininkui netikėtai įteiktas po koncerto Kaune, „Nautilus“ laisvalaikio namuose. Dokumente yra pateiktas originalus žvaigždės registracijos sertifikatas su autentiškomis koordinatėmis.

„Būtų kažkas ne taip, jei dovana manęs nenustebintų ir nenudžiugintų! Juk visi mėgstame jų gauti. Ypač tokių netikėtų ir originalių“, – sakė S. Prūsaitis.

Vis dėlto atlikėjas pabrėžė, jog dabar net nedvejodamas atsisakytų galimybės apsilankyti Mėnulyje ir bilietą padovanotų kitam neįprastų potyrių trokštančiam asmeniui. „Turiu kuo rizikuoti. Mylima žmona, dukra. Ne… Į Mėnulį nebeskrisčiau!“ – sakė S. Prūsaitis.

Jis neabejoja, kad bręstant žmogui svajonės keičiasi. Jų S. Prūsaitis turi ir dabar. Tačiau, tikėdamas, kad garsiai ištarti norai nevirsta tikrove, kruopščiai savuosius troškimus slepia.

Nuotraukų autorius Naurimas Zaveckas

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: