Pradinis / Aktualijos / Danas Rapšys vėl pagerino pasaulio taurės varžybų rekordą ir iškovojo antrąjį medalį

Danas Rapšys vėl pagerino pasaulio taurės varžybų rekordą ir iškovojo antrąjį medalį

Šį sekmadienį vyko paskutinės FINA pasaulio taurės pirmojo etapo, vykstančio Tokijuje (Japonija), varžybos. Prie penktadienį iškovoto pirmojo medalio plaukikas Danas Rapšys šiandien Lietuvai padovanojo ir antrąjį aukso medalį.

200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finale distanciją Danas įveikė per 1 min. 45,74 sek. ir buvo pirmas. Vengrą Dominiką Kozmą jis aplenkė 0,003 sekundės. Bronzos medalį pelnė amerikietis Blake’as Pieroni.

D. Rapšio užfiksuotas rezultatas – naujas šios rungties rekordas pasaulio taurės varžybose. Lietuvis buvo įvardijamas kaip vienas iš pagrindinių pretendentų šioje rungtyje pasidabinti aukso medaliu, o favorito vardą pateisino su kaupu.

„Esu patenkintas laiku, nors nuovargį jaučiu didelį. Jau pusantro mėnesio esu išvykęs iš Lietuvos. Prieš grįžtant laukia dar tu etapai. Kol kas viskas super!“ – asmeninėje paskyroje feisbuke po antrosios pergalės rašė D. Rapšys.

Kitiems trims Lietuvos rinktinės nariams – Giedriui Titeniui, Andriui Šidlauskui ir Tadui Duškinui – į savo rungčių finalus prasibrauti nepavyko.

„Facebook“ nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: