Pradinis / Aktualijos / Danas Rapšys Vengrijoje iškovojo antrąjį aukso medalį

Danas Rapšys Vengrijoje iškovojo antrąjį aukso medalį

Vengrijoje,  Budapešte, vykstančio pasaulio plaukimo taurės varžybų ketvirtojo etapo vyrų 200 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finale Danas Rapšys sekmadienį iškovojo aukso medalį.

ltuswimming.com nuotr.

Lietuvis 200 metrų nuotolį nuplaukė per 1 min. 45,92 sek. Antras liko vengras Kristofas Milakas (1 min. 47,69 sek.), o trečias – japonas Katsuhiro Matsumoto (1 min. 48,32 sek.).

D.Rapšys atrankoje, kurioje varžėsi 67 sportininkai, nuotolį įveikė per 1 min. 48,62 sek. ir taip pat užėmė pirmąją vietą.

Penktadienį lietuvis dalyvavo 400 metrų plaukimo laisvuoju stiliumi rungties finale ir šį atstumą įveikęs per 3 min. 49,09 sek. taip pat iškovojo aukso medalį.

Pirmi trys pasaulio taurės varžybų etapai vyko Tokijuje (Japonija), Dzinane (Kinija) ir Singapūre. D.Rapšys juose iškovojo 6 aukso ir 1 sidabro medalį. Tai leido jam bendrojoje įskaitoje tarp visų vyrų plaukikų įsitvirtinti trečioje vietoje (111 taškų).