Pradinis / Grožis ir mada / Dažniausiai daromos klaidos renkantis vestuvinius žiedus

Dažniausiai daromos klaidos renkantis vestuvinius žiedus

Vestuvinis žiedas – tai meilės simbolis, kuris, užmautas ant bevardžio piršto vestuvių dieną, pasilieka ten ilgam. Tai viena iš priežasčių, kodėl šį simbolinį papuošalą vertėtų rinktis atidžiai ir labai apdairiai, o ne pirkti pirmą dėmesį patraukusį žiedelį. Straipsnyje pateikiama informacija supažindins su dažniausiai daromomis klaidomis renkantis vestuvinius papuošalus, taip pat pateiksime naudingų patarimų, padėsiančių tų klaidų išvengti.

Dažniausiai daromos klaidos

Kartais gali pasirodyti, kad išsirinkti vestuvinius žiedus yra lengva: pasirinkimo variantų daug, juk tikrai galima rasti kažką gražaus. Tačiau ne viena pora dažnai paskuba arba visai nepalieka laiko priimti objektyviam sprendimui. Siekdami, kad išvengtumėte pinigų švaistymo, o pasirinktas vestuvinis žiedas džiugintų dar ilgą laiką po didžiosios dienos, išskiriame kelias klaidas, kurias dažnai daro jaunieji rinkdamiesi jų amžiną meilę simbolizuojančius papuošalus.

  • Pasiliekama per mažai laiko žiedams išsirinkti ir viskas daroma paskutinę minutę.

Tai viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų. Vestuvių planavimas yra sudėtingas procesas, ypač daug laiko skiriama šventės organizavimui, o žiedo pasirinkimas lieka paskutinėje vietoje. To rekomenduojama vengti.

  • Ieškoma tik tendencijas atitinkančių ir madingų žiedų.

Nemažai porų juvelyrikos salonuose ieško tik pačių madingiausių žiedų. Tačiau mados ateina ir praeina, o žiedą nešioti teks visą gyvenimą. Vieną minutę jis gali atrodyti pats gražiausias, tačiau pasikeitus tendencijoms gali pasidaryti ir nebegražus. Todėl ieškokite universalesnio varianto. Ir tai, tiesa, nebūtinai turi būti klasikinis modelis (nors jis – nepavaldus besikeičiančioms juvelyrikos tendencijoms).

  • Žiedų paieškos vyksta internetu.

Išmaniųjų technologijų amžiuje didžioji dalis dalykų vyksta pasitelkus internetą. Ypač apsipirkinėjimai. Vis dėlto vestuviniai žiedai internetu nėra pati geriausia idėja. Virtualiojoje erdvėje pateiktos žiedų nuotraukos yra tik vizualizacijos, o realiai tas vestuvinis žiedas gali atrodyti visiškai kitaip.

  • Neatsižvelgiama į žiedo svorį ir perkami labai sunkūs vestuviniai žiedai.

Dar viena klaida, kurią gana dažnai daro jaunieji. Žiedo komfortas labai priklauso nuo jo svorio. Sunkūs, gausiai dekoruoti žiedai tikrai ne pats patogiausias variantas kasdieniam nešiojimui. Ši klaida dažnai pasitaiko, kai jaunieji įsitikinę, kad vestuviniai žiedai internetu yra pigiau ir greičiau. Tačiau be realaus kontakto, jei svoris nėra nurodytas, jis gali būti tik nuspėjamas.

  • Pirkimas internetu ir žiedo deformacijos.

Pirkti vestuvinius žiedus internetu yra rizikinga ir nerekomenduojama. Apsirikti galima ne tik dėl žiedo svorio, bet ir dėl būklės: internetinėje parduotuvėje nupirkti žiedai dažniausiai greitai susilanksto, deformuojasi. Ypač tai būdinga perkant ir siunčiant žiedus iš užsienio. Pasitaiko atvejų, kai iš kitų šalių nupirkti žiedai iš tiesų būna jau panaudoti: pirkti iš lombardo ir nešioti kitų žmonių. Todėl žiedus geriau rinktis realybėje – juvelyrikos salonuose.

  • Gilūs žiedo dekoraciniai raižiniai.

Įvairios tokio tipo dekoracijos atrodo tikrai gražiai ir išskirtinai. Tačiau tik iki tol, kol žiedas nėra ant piršto. Įvairūs ažūriniai raižiniai, puošiantys žiedą, galų gale pradeda rinkti nešvarumus, dėl kurių papuošalas praranda savo puošnumą ir blizgesį. Be to, kyla grėsmė atsirasti alergijai.

Kaip rinktis žiedus, kad būtų išvengta esminių klaidų?

Vestuviniai žiedai Jūsų pirštus puoš visą likusį gyvenimą, tad jų pasirinkimui siūlome skirti daugiau laiko ir dėmesio. Juvelyrikos salono „Fashion Gold“ atstovai pateikia kelis reikšmingus patarimus. Jų siūlomą asortimentą galite apžiūrėti ir internetiniame kataloge Fashiongold.lt.

Specialistų nuomone, negalima rinktis žiedų internetu. Daug geriau bus, jei juvelyrikos salono interneto svetainėje apžvelgsite bendrąsias dominuojančias tendencijas, esamus modelius, nuspręsite, kokio maždaug stiliaus žiedo norite, o tada nukeliausite į tą saloną papuošalų apžiūrėti savo rankomis. Taip išvengsite su žiedo dizainu susijusių nesklandumų.

Kad vestuvinis žiedas nespaustų, netrintų ir maloniai nešiotųsi, siūlome papuošalą matuotis bent kelis kartus. Pabandykite matuotis skirtingu paros metu, pavyzdžiui, ryte ir vakare. Rytais pirštai gali būti šiek tiek patinę. Daugiausia dėmesio skirkite ne papuošalų madoms, o jų komfortiškam nešiojimui užtikrinti. Visada omenyje turėkite ir tai, kaip žiedas jums tiks po 25 metų, kaip pasikeis gyvenimo būdas ir stilius. Tegul šis meilės simbolis džiugina dar ilgus metus.

Straipsnis parengtas pagal juvelyrikos namų „Fashion Gold“ informaciją. Daugiau naudingos informacijos galite rasti jų interneto svetainėje Fashiongold.lt

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: