Pradinis / Kinas, muzika, TV / Dėl ko jaunas merginas perspėja modelis Simona Burbaitė?

Dėl ko jaunas merginas perspėja modelis Simona Burbaitė?

„Noriu, kad mano žodžius išgirstų paauglės, svajojančios apie modelio darbą, grožio konkursus, ir jų svajones palaikančios mamos“, – jau LRT televizijos gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas“ prabilo grožio konkursų dalyvė, modelis ir populiaraus tinklaraščio autorė Simona Burbaitė.

25-erių merginą šiandien mėgsta garsūs fotografai, jai netrūksta užsakymų pozuoti reklamoms, o šimtai moterų gražuolei siunčia laiškus su klausimais, kaip susikurti norimą kūną, atsikratyti nereikalingų kilogramų, puoselėti sveiką ir gražią odą. Simona turi ką atsakyti. Prieš septynerius metus ji svėrė dvylika kilogramų daugiau ir nekentė savo atvaizdo veidrodyje. Buvusi populiari tarp bendraamžių paauglė užsisklendė savyje. Tuo metu ji lankė sportinius šokius, todėl išvaizda jai buvo itin svarbi. Dėl papilnėjusio kūno paauglė netrukus sulaukė ir pašaipių komentarų. „Mama ramino, kad viskas gerai, išaugsiu, ne išvaizda svarbiausia, bet man tada jos žodžiai buvo nė motais, – neslepia garsus modelis, – vartydavau žurnalus su gražių merginų atvaizdu ir norėjau būti jų vietoje. Visada mėgau dėmesį, norėjau patikti žmonėms, todėl nusprendžiau bet kokia kaina tapti modeliu.“

Tas „bet kokia kaina“ tuomet Panevėžyje augusią merginą vedė ne modelių pasaulio link, o į rimtas sveikatos problemas. Simona savo kūną alino dietos, būdavo, nė kąsnio į burną neimdavo po kelias dienas, kol svarstyklės parodydavo norimą rezultatą. Taip su savo sveikata ji eksperimentavo daugiau nei metus. „Man slinko plaukai, lūžinėjo nagai, prasidėjo moteriškos problemos, buvau perbalusi, nusilpusi ir apatiška viskam. Tačiau liekna, o tai man tada buvo svarbiausia“, – atvirai prisipažino tarptautinių grožio konkursų dalyvė.

Simona vieną dieną suprato, kad privalo sustoti badauti ir ėmė ieškoti kito būdo išsaugoti svajonių kūno formas. Paieškos užtruko, tačiau davė didelių rezultatų. Mergina susikūrė savo sveiko gyvenimo formulę, kurios laikosi iki šiol. Ji nebadauja, daug sportuoja, o iš savo išvaizdos uždirba nemažus pinigus. Kaip jai visa tai pavyko ir kokių patarimų garsi gražuolė nori duoti apie karjerą modelių pasaulyje svajojančioms jaunoms merginoms bei jų mamoms, sužinosite laidoje „Gyvenimas“ su Edvardu Žičkumi.

LRT nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: