Pradinis / Sportas / Dešimtajame Kauno dviratininkų parade – daugiau nei pusė tūkstančio dalyvių

Dešimtajame Kauno dviratininkų parade – daugiau nei pusė tūkstančio dalyvių

Šiltą ir pavasarišką šeštadienį į Kauno gatves išriedėjo dešimtojo Kauno dviratininkų parado dalyviai. Keli šimtai susirinkusių dviračių mėgėjų iš viso įveikė beveik 22 km ilgio maršrutą. Kauno dviratininkų parade šiemet dalyvavo daugiau nei 500 dviratininkų. Tai – gausiausias dviratininkų gretas iki šiol pritraukęs Kauno dviratininkų paradas.

Jubiliejinis Kauno dviratininkų paradas iškilmingai finišavo Kauno pilies kieme. Sveikinimo žodį tarė Kauno mero pavaduotojas Simonas Kairys ir Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos 2-ojo būrio vadas Vaidas Aleknavičius.

Visiems dalyviams buvo įteikti atminimo medaliai. Taip pat buvo išrinkta dešimt šventiškiausiai pasipuošusių dviratininkų, kurie išsiskyrė originalumu ir kūrybiškomis idėjomis. Jiems skirti Kauno miesto suvenyrai, o renginio partneris Kauno miesto muziejus padovanojo bilietus į Kauno pilies ekspoziciją. Dalyviai buvo vaišinami arbata.

Pirmą kartą prie renginio prisijungė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato bendruomenės pareigūnai, jie norintiems dalyviams žymėjo dviračius. Renginio organizatoriai – Kauno miesto savivaldybės Aplinkos apsaugos skyrius ir VšĮ „Dviratai“.

Kauno m. sav. inf.
Andriaus Sazanskio, Manto Daškevičiaus („Daškiaus photo“) ir Mindaugo Ribikausko nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: