Pradinis / Renginiai, pramogos / Didžiulio dėmesio po „X faktoriaus“ laidos sulaukęs Aleksas: „Dainavimas – mano išsigelbėjimas“

Didžiulio dėmesio po „X faktoriaus“ laidos sulaukęs Aleksas: „Dainavimas – mano išsigelbėjimas“

Sekmadienio vakarą prie televizijos ekranų daugiausia žiūrovų šalyje pritraukė TV3 televizijos muzikos projektas „X faktorius“. Šią savaitę jis tapo žiūrimiausiu televizijos projektu šalyje, sudominusiu daugiau nei pusę milijono žiūrovų – 678 000. „X faktoriaus“ sensacija vakar neabejotinai tapo Aleksas Augaitis. Mikčiojantis vaikinas įrodė, kad ši jo savybė dainavimui – ne kliūtis. Vilnietis sužavėjo ir visko mačiusius projekto teisėjus, ir televizijos žiūrovus bei interneto vartotojus. Jo pasirodymo įrašas jau sulaukė daugiau nei 105 000 peržiūrų internete. Vaikino debiutą socialiniuose tinkluose aptarinėjo šimtai naujų jo gerbėjų, o susižavėjimą „X faktoriaus“ atradimu reiškė net žinomi žmonės.

Visi lyg susitarę tvirtino: Aleksas – rimtas pretendentas į projekto nugalėtojo titulą. Per kelias savo pasirodymo TV3 eteryje minutes nedrąsus vaikinas, rodos, virto tikra scenos žvaigžde. Alekso elektroninio pašto dėžutė socialiniame tinkle „Facebook“ vakar buvo sausakimša nuo palaikymo žinučių ir sveikinimų. Vaikiną susirado ir jį puikiai suprantantis, taip pat mikčiojantis verslininkas. Jis pasiūlė savo palaikymą tolesniame Alekso muzikiniame kelyje.

Mikčioti Aleksas pradėjo dar vaikystėje. Pasak vaikino, tai susiję su epilepsija – liga, kuria jis serga nuo gimimo. „Po priepuolių sutrinka kalba, o mikčiojimas dar labiau sustiprėja“, – pasakoja vaikinas ir priduria, jog mieliau norėtų kalbėti apie muziką nei apie ligą.

„Sekmadienio vakarą praleidau prie televizoriaus. Žiūrėjau savo pasirodymą ir labai jaudinausi. Būdamas ant scenos galvoju ne tik apie save, bet ir apie klausytojus. Nenorėjau nuvilti žmonių“, – prisipažįsta vaikinas.

Dalyvauti „X faktoriuje“ Aleksą paragino vienas iš prie projekto plušančios komandos narių. Jis, pamatęs Aleksą dainuojantį karaokė, iškart suprato: šis vaikinas turi, ką parodyti. Tiesa, pasiryždamas dalyvauti didžiajame muzikos projekte, Aleksas nė nesvajojo apie tokį milžinišką dėmesį.

Per keturias valandas jis sulaukė 500 žinučių. Tie, kurie nespėjo to padaryti iškart po projekto, rašo „X faktoriaus“ dalyviui ir šiandien. Žmonės žavisi Alekso drąsa ir tuo, kad vaikinas parodė, jog turint talentą niekas nesutrukdys jo atskleisti.

Dainuoti jis mėgo visada: „Muzika man arčiausiai širdies, o dainavimas – mano išsigelbėjimas. Dar būdamas vaikas norėjau tapti dainininku. Tikiuosi, kad pavyks įgyvendinti šią svajonę. Projekte galėjau pasirodyti dar geriau. Gaila, kad negalėjau padainuoti visos dainos „Saldat“.

Iš projekto teisėjų Aleksas išgirdo vien liaupsių. Kurio teisėjo komentaras labiausiai paglostė širdį? „Visų nuomonė man yra vienodai svarbi, neturiu vieno favorito“, – šypsosi dalyvis.

Jau ateinantį sekmadienį TV3 žiūrovų dėmesio lauks nauji talentai.

TV3

„Foto Pro“ nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: