Pradinis / Grožis ir mada / Dizainerė Indrė Koženiauskienė: „Vienetinėms suknelėms sukurti prireikė mėnesių“

Dizainerė Indrė Koženiauskienė: „Vienetinėms suknelėms sukurti prireikė mėnesių“

Vienetiniai drabužiai, kuriais galima puoštis ir paplūdimyje, ir aprangos kodo paisyti reikalaujančiame renginyje, – taip savo naujausių darbų kolekciją „Summer 2017“ pristato „Idesigner“ dizainerė Indrė Koženiauskienė.

Daugumai suknelių sukurti prireikė ir žinių, ir išmonės, ir kūrybingumo, ir laiko. Autorė neslepia – dalies jų audinius „Idesigner“ kūrybinė komanda kūrė pati.

„Išskirtiniai drabužiai taip pat gali būti universalūs. Nors skamba keistai, bet atsiranda vis daugiau žmonių, norinčių savo individualumą pabrėžti tiek ilsėdamiesi saulėtame paplūdimyje, tiek gurkšnodami kavą stilingoje didmiesčio kavinėje“, – patikino pašnekovė.

Naujoji kolekcija – tai lengvos, plazdančios, perregimos šifono suknelės, tinkamos bet kokiai progai. Jas, pasak I. Koženiauskienės, galima vilkėti iškilmingos šventės metu arba išėjus pasivaikščioti senamiesčio gatvelėmis.

„Idesigner“ nekuria masinės mados, todėl pasikartojančių drabužių „Summer 2017“ nėra.

„Mes – vienetinių drabužių kūrimo namai, kuriuose kiekvienas užsakymas individualus:  klientui parenkami būtent jam tinkami siluetai, kirpimai, derinamos medžiagos bei aksesuarai“, – sakė I. Koženiauskienė.

Vinco Alesiaus nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: