Pradinis / Grožis ir mada / Dizaineris Robertas Kalinkinas pristato vestuvinių suknelių kolekciją

Dizaineris Robertas Kalinkinas pristato vestuvinių suknelių kolekciją

Įsibėgėjant vestuvių planavimo sezonui ir artėjant didžiųjų vasaros švenčių metui dizaineris Robertas Kalinkinas dalijasi specialia savo kurtų vestuvinių suknelių fotosesija. „Mano tikslas yra pažinti nuotaką, pajusti jos asmenybę ir įkūnyti ją suknelėje. Neseku vestuvinių suknelių madų, nes kiekviena nuotaka unikali, su savo pačios idėjomis ir norais. Su mano pagalba šios idėjos tampa svarbiausios gyvenimo suknelės dalimi“, − sako dizaineris.

R. Kalinkinas pasakoja, jog nuotraukose specialiai atsisakė tikrų modelių, mat kiekviena suknelė labai individuali, pritaikyta asmeniškai tai moteriai, kuriai ji buvo siūta, tad studijinių manekenų pasirinkimas leido atskleisti pačias sukneles, jų neužgožti. Šią fotosesijos idėją padėjo įgyvendinti fotografė Gertrūda Varnaitė.

Tradicinių baltų suknelių dizainerio kolekcijoje nedaug, o ir šios dažniausiai slepia netradicinę funkciją. R. Kalinkinas neslepia, jog itin mėgsta transformuojamus siluetus, pavyzdžiui, sukneles, turinčias specialius raištelius, vakaro metu ilgą suknelę akimirksniu paverčiančius į trumpą. Spalvų koloritas taip pat dosnus − nuo švelnios smėlio bei romantiškos persikinės iki prabangios pilkos ar netgi sodraus žalumo.

„Visose savo suknelėse stengiuosi išlaikyti subtilų balansą − tai man yra tikroji prabanga. Jei kirpimas sudėtingas, tada bus mažiau puošybos. Jei siluetas minimalistinis, tada suknelę puošiu siuvinėtomis detalėmis ar nėriniais. O uždaram, asketiškam suknelės priekiui geriausia atsvara − įspūdinga atvira nugara. Toks mano principas − harmonija visur“, − priduria kūrėjas.

Paklausta apie suknelių kūrimo procesą, Roberto Kalinkino vestuvių ateljė vadovė Ramunė Kasparavičienė dalijasi šio darbo niuansais: „Mūsų ateljė yra ta vieta, kurioje susijungia visi būsimų vestuvių aspektai. Padedame nuotakai įgyvendinti jos šventės idėjas, tačiau tuo pat metu pasirūpiname, kad visos jos tarpusavyje derėtų. Tai visas paveikslas − suknelė, tema, šukuosena, galiausiai norima nuotaika.“

„Mano užduotis yra padaryti visą šį procesą lengvą ir nepastebimą − aš žinau kiekvieną detalę ir niuansą apie kiekvieną nuotaką ir pasirūpinu, kad viskas vyktų pagal planą. O rezultatas visada būna tas pats − laiminga nuotaka, kuri jaučiasi graži, pasitikinti savimi ir pasiruošusi svarbiausiam savo gyvenimo žingsniui“, − priduria ji.

Pokalbio pabaigoje dizaineris nusišypso: „Noriu, kad kiekviena mano nuotaka, po dvidešimt metų pažvelgusi į savo vestuvių nuotraukas, pasakytų: „Tai buvo išties nuostabu“, o ne: „Ir ką aš sau galvojau…“ Būtent todėl buvimas savimi renkantis suknelę yra toks svarbus − noriu, kad žmonės visų pirma prisimintų nuotaką, tos dienos Karalienę, o ne pačią suknelę.“

Fotografė Gertrūda Varnaitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.

Scroll To Top
%d bloggers like this: