Pradinis / Kinas, muzika, TV / Donatas Blanka pristato naują dainą „Ar tu jau pabudai“

Donatas Blanka pristato naują dainą „Ar tu jau pabudai“

Daina apie tyrą ir su gyvenimu nesibaigiančią meilę – taip naujausią savo darbą „Ar tu jau pabudai“ apibūdina atlikėjas Donatas Blanka.

Žodžius kūriniui parašęs atlikėjas neslepia – jam įtakos turėjo ir išsiskyrimas su mergina.

„Dainą įkvėpė nemažai dalykų. Kaip ir visada, kuriant į viena susijungė daugybė tuo metu man svarbių emocijų, patyrimų“, – patikino autorius.

Dainos „Ar tu jau pabudai“ muzika – bendras jo ir prodiuserio Pauliaus Jasiūno darbas. Dainai jau nufilmuotas ir vaizdo klipas, kuriame vienas pagrindinių vaidmenų patikėtas šokėjai Gabrielei Raudytei.

„Prisidėjau ir prie muzikinio klipo režisavimo. Tai pirmas rimtesnis mano vaizdo projektas, kurio nebūtų buvę, jei ne nuostabi komanda. Esu dėkingas kiekvienam prisidėjusiam“, – patikino Donatas Blanka.

Sveiku gyvenimo būdu besidomintis dainininkas neabejoja – nauja jo daina skiriasi nuo anksčiau pristatytų. Donatas Blanka sakė kol kas nėra išgyvenęs artimojo netekties skausmo, bet net kurdamas šia tema situacijoje ieško pozityvumo.

„Tikiu, kad niekas nesibaigia. Ir taško niekada nebūna. Ir kad meilė būna tokia stipri, jog artimos sielos niekada neišsiskiria“, – neabejojo pašnekovas.

Donatas Blanka jau yra parengęs pusę kūrinių, kurie skambės jo debiutiniame albume. Autorius tikisi gerbėjus juo nudžiuginti dar šiemet.

Nuotraukų autoriai: Dovydas Saparis, Tomas Saparis, Miglė Golubickaitė

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: