Pradinis / Grožis ir mada / Drąsūs šiuolaikinės nuotakos įvaizdžiai

Drąsūs šiuolaikinės nuotakos įvaizdžiai

Žinoma aksesuarų kūrėja Irina My My pastebi vieną ryškiausių šio ir būsimo vestuvių sezono akcentų – vis drąsesnėmis tampančios nuotakos per svarbiąją savo šventę nepamiršta ir savo zodiako ženklui būdingų simbolių.

„Pastaruoju metu net keletui jaunųjų gaminau specialius papuošalus. Kai kurios juos norėjo segti į plaukus, kitais – dabinti rankas ar kaklą“, – pasakojo nestandartinių prašymų sulaukusi autorė.

Būtent šie nauji mados vėjai įkvėpė būrį švenčių planuotojų bei stiliaus žinovų susivienyti ir visa, kas dabar domina nuotakas, perteikti fotosesijoje. Prie jų prisijungė ir vienu iš modelių tapo žinoma stilistė Viktorija Šaulytė.

Per mėnesį Larisa Petrėnienė ir Alma Paukštė pasiuvo šešias skirtingas sukneles, padedančias pabrėžti vienam ar kitam zodiako ženklui sukurtą bendrą įvaizdį. Drabužiai gimė iš tinklelio, mikado, gipiūro ir atlaso.

Vakarinius vestuvinius aksesuarus fotosesijai sukūrė „Medalikos“ įkūrėja Irina My My, o įspūdingą skeptrą – Robertas Spranginas.

„Gerokai pasistengti tam, kad įgyvendintų sumanymą, turėjo ir vizažo bei šukuosenų meistrai. Norėjosi, kad tai, ką perteikiame nuotraukose, būtų atpažįstama“, – kalbėjo į bendrą projektą visus kūrėjus subūrusi fotografė Žydrūnė Spranginė.

Modelių makiažu rūpinosi Egidijus Krocas, Gintė Ramutytė ir Milanija Ulanova, o plaukais – Erika Švarcienė, Irida Kukcinavičienė, Tadas Kiveris.

Pasak Irinos My My, įsijausti į temą padėjo ir „2Frogs“, „Fitodizainas“ bei DEKŪ atstovų sukurtos dekoracijos.

„Zodiako ženklas iš tiesų daro įtaką žmonėms, todėl nekeista, kad nuotakos nori, jog tai, kas joms neša sėkmę, lydėtų ir svarbiausią jų gyvenimo dieną“, – pasakojo aksesuarų kūrėja.

„Count2Ten photography“ (Žydrūnės Spranginės) nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: