Pradinis / Ne didmiesčių gyvenimas / Druskininkuose – ledo skulptūrų festivalis

Druskininkuose – ledo skulptūrų festivalis

Druskininkai kviečia į įspūdingą ledo skulptūrų festivalį, kurį planuojama rengti kasmet. Ledo skulptūrų festivalis Druskininkų gydyklų parke vyks dvi dienas – 2019 m. sausio 26–27 d.

Visus miesto gyventojus ir svečius stebins išskirtinės, magiškos skulptūros, sukurtos iš ledo. Sutemus jos bus apšviestos ir sužėrės visu grožiu. Ledo skulptūras pjaustys ir ornamentuos profesionalūs menininkai iš Lietuvos, Indonezijos ir Vokietijos. Lietuvių skulptoriai: Vytas ir Kęstutis Musteikiai, Mindaugas Junčys, Vidas Simonavičius, Laimis Čepėnas, Kęstutis Keparutis, Gintaras Mykolaitis, Vidas Steponavičius, Robertas Keliauskas, skulptorius iš Vokietijos Bernd Winter ir skulptorius iš Indonezijos I Made Sutama.

Sausio 26 d. visi susirinkusieji galės stebėti menininkų techninio pasiruošimo ir kūrybinio darbo pradžią, kitą dieną – kūrybinį procesą bei šio proceso rezultatus – ledo skulptūrų ekspozicijas, išdėstytas Druskininkų gydyklų parke.

Pasakiškos, magiškos, romantinės dvasios pripildytos skulptūros pakerės savo unikalumu.

Druskininkai – iškiliojo M. K. Čiurlionio miestas, jo kūrybos ir ramybės oazė, tad skulptūrose bus atskleisti menininko kūrybos momentai: festivalio metu bus sukurta 12 didelių ledo skulptūrų M. K. Čiurlionio „Zodiakų“ tema, siejamų su Naujųjų metų pradžia, vaizduojančių 12-a mėnesių, ir 14-a mažųjų skulptūrų M. K. Čiurlionio paveikslo „Pasaka. Karaliai“ tema.

Ledo skulptūrų ekspozicijomis bus galima grožėtis, kol gamtos sąlygos joms leis išsilaikyti.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: