Pradinis / Lietuviai svetur / Dublino miesto širdyje – Baltijos šalių festivalis

Dublino miesto širdyje – Baltijos šalių festivalis

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kartu su Latvijos ir Estijos ambasadomis gegužės 7 dieną Dubline jau trečius metus iš eilės surengė Baltijos šalių muzikos, šokių ir amatų festivalį „Baltic Day“.

Festivalyje įrengtame Lietuvos, Latvijos ir Estijos stende buvo pristatytos turizmo galimybės Baltijos šalyse,  tradicinių amatų ir maisto mugėje svečiai turėjo galimybę įsigyti rankų darbo gaminių iš gintaro, paragauti tradicinių Baltijos šalių patiekalų.

Gausiai lankomoje Dublino miesto centro dalyje festivalio svečius tradiciniu lietuvių liaudies šokiu „Kepurinė“ pasitiko Portlaoise lietuvių bendruomenės šokių kolektyvas „Raskila“. Džiazo atlikėja Raimonda Masiulytė, akompanuojama talentingų džiazo gitaros ir smuiko meistrų Eamonno Morano ir Sarah May Rodgers, šventės dalyviams pristatė lietuvių liaudies dainas ir kartu su Dundalko Kovo 11-osios lituanistinės mokyklos mokiniais, Tullamore lietuvių bendruomenės merginų šokių kolektyvu „Leliuma“ bei Portlaoise lietuvių bendruomenės folklorinių šokių grupe „Raskila“ sukūrė nepakartojamą šimtmetį švenčiančios Lietuvos pristatymą.

Ambasados Dubline inf. ir nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

Scroll To Top