Pradinis / Kinas, muzika, TV / Duetas „120“: „Po pasitikėjimo kauke slepiasi du maži berniūkščiai“

Duetas „120“: „Po pasitikėjimo kauke slepiasi du maži berniūkščiai“

Kas pravirkdytų „X Faktoriaus“ laimėtojus Dovydą Laukį ir Šarūną Januškevičių? Kodėl dueto „120“ galėjo ir nebūti? Kokią didžiausią išdaigą vaikystės draugai yra kartu iškrėtę? Šį sekmadienį TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ pamatysite visiškai kitokius Dovydą ir Šarūną: jautrius, sentimentalius ir labai atvirus.

Draugai net ne nuo vaikystės, o nuo kūdikystės

„Mūsų tėvai taip pat yra draugai. Ir taip jau atsitiko, kad aš gimiau tik dešimt dienų vėliau nei Dovydas. Taigi kilo klausimas: galbūt Dovydo tėvai sugalvojo, kad mažajam Dovydui reikės draugo?“ – susimąstydamas kikena Šarūnas. Galima sakyti, kad vaikinai ne tik kartu užaugo, bet  ir kartu užaugino savo muzikines svajones: kartu klausėsi muzikos, kartu bandė pirmuosius instrumentus, kartu sulaukė pirmųjų Dovydo močiutės, muzikos mokytojos, įvertinimų.

Kartą nuvertė kaimynų lauko tualetą

Pasak Šarūno, Dovydas per laiką visai nepasikeitė. „Tas pats charakteris, tos pačios manieros, akys, nosis – viskas išliko taip pat! Mane patį tai stebina, nes juk daugelis žmonių pasikeičia, kažkokio tūrio įgauna, o jis vis toks pats. Na gal truputį paaugo“, – pasakoja Šarūnas, sukeldamas didelį Dovydo juoką.

„Jis būdavo ir dažnesnis išdaigų iniciatorius. Pamenu, kartą nuvertėm kaimynų lauko tualetą. O kaip Laimono veršį nudažėm, pameni? Paėmėm dažų ir nudažėm veršelį! Po to turėjom nuplauti!“ – kvatoja Dovydas prisimindamas vaikystės vasaras.

Buvo įsimylėję tą pačią merginą

Vaikinai neišvengė ir klausimų apie meilę. Šioje srityje žavūs vaikinai tikrai turi ką papasakoti. Nuo to, kiek gerbėjų sulaukė pasirodę ant „X Faktoriaus“ scenos, iki to, kiek meilės istorijų turėjo iki tol. „Milijonus“, – prisipažįsta Dovydas. „Bet mes pakalbėjom, kad visas tas meiles abu dar savotiškai mylim“, – jautrią pusę dar kartą parodo Šarūnas.

Laidos vedėja Kristina Rimienė vaikinams uždavė ir itin pikantišką klausimą: ar draugams neteko mylėti tos pačios merginos? „Teko, teko. Buvo, buvo…“ – atsiduso jaunieji donžuanai ir prisipažino, kad po tokios istorijos dueto „120“ galėjo ir nebūti.

Domisi filosofija, to paties tikisi ir iš moterų

Nepaisant pašėlusio ir nerūpestingo įvaizdžio, Šarūnas su Dovydu daugiau laiko skiria ne linksmybėms, o saviugdai. „Kartu domimės filosofija, mokslu, žaidžiame šachmatais. Aš manau, kad, norėdamas kažko pasiekti, privalai nuolat su savimi dirbti, privalai nuolatos judėti link savo tikslo“, – sako Dovydas.

„Ir moterys mums patinka tokios pačios – trokštančios žinių. Turinčios stuburą. Galinčios gyventi be vyro. Moterys – liūtės“, – savo skonį aiškiai nubrėžia Dovydas.

TV3 nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: