Pradinis / Kinas, muzika, TV / „Džentelmenai“ su klausytojais atsisveikins Kaune

„Džentelmenai“ su klausytojais atsisveikins Kaune

Birželio 9 d. puikiai publikai žinomi dainuojantys šokėjai Dainius Dimša, Vytautas Mackonis ir Andrius Butkus į sceną kaip grupės „Džentelmenai“ nariai lips paskutinį kartą. Dviejų dalių koncertas, kuriame skambės gerbėjų itin vertinti kūriniai, vyks Kaune.

Grupė ruošia ir dovaną ištikimiausiems klausytojams – laikinojoje sostinėje bus pristatyta iki šiol niekur neskambėjusi atsisveikinimo daina „Paprasta istorija“.

Trijulė patikina – jos neišskyrė jokie nesutarimai ar pykčiai. Tiesiog atėjo laikas atsisveikinti.

Apie tai, kad skirstosi grupė „Džentelmenai“, buvo pranešta šių metų balandžio viduryje. Per du mėnesius vaikinai surengė ne vieną koncertą, juose skambėjo dainos, be kurių grupės pasirodymai neįsivaizduoti: „1000 kartų“, „Se la vi“, „Kaip tu gyveni?“, „Noriu“.

Kaunas – paskutinė „Džentelmenų“ stotelė. Būtent joje šokėjus dar bus galima išvysti gyvai kartu dainuojančius. Kai kurie atsisveikinimo turo koncertai filmuoti ir vaizdo medžiaga Lietuvos televizijų eterį turėtų pasiekti dar šią vasarą.

Šokių pasaulyje puikiai žinomi Tadas Rimgaila, Dainius Dimša, Vytautas Mackonis ir Andrius Butkus 2012 metais su nauju projektu „Džentelmenai“ debiutavo LNK šokių projekte „Kviečiu šokti. Pažadinta aistra“. Jame užklijuota aistringų ir žaviai šokančių vaikinų etiketė grupės narius lydėjo iki pat šių dienų.

Projektas tapo unikalus tuo, kad tai vienintelė vaikinų grupė Lietuvoje, kurios kiekvienas atliekamas kūrinys turi skirtingą ir tobulai pastatytą choreografiją.

Netikėtai susibūrę vaikinai ilgai neliko nepastebėti – netrukus prodiuserinė kompanija „Zuzi muzika“ dainuojantiems šokėjams pasiūlė dirbti kartu. Per keletą bendradarbiavimo metų „Džentelmenai“ ne tik išleido savo debiutinį albumą „Mes taip gyvenam“, bet ir surengė apie 200 koncertų Lietuvoje ir užsienyje, du koncertinius turus per Lietuvą, dalyvavo daugybėje televizijos laidų ir projektų, atliko ne vieną kūrinį kartu su kitais žinomais popscenos atlikėjais.

Asmeninio archyvo nuotraukos

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: