Pradinis / Augalų pasaulis / Edukacinės dienos stovyklėlės Kauno botanikos sode vaikų lauks ir rugpjūtį

Edukacinės dienos stovyklėlės Kauno botanikos sode vaikų lauks ir rugpjūtį

VDU Kauno botanikos sode liepos mėnesį sėkmingai vyko dienos stovyklėlės 7–12 m. vaikams. Mažieji botanikos sodo lankytojai susipažino su augalų sėklomis, mokėsi, kaip išgyventi gamtoje, pažinti tvenkinius, medžius. Sėkminga bičiulystė vidurvasarį įkvėpė nesustoti ir pratęsti dienos stovyklas rugpjūtį.

Paskutinį vasaros mėnesį Kauno botanikos sodas kviečia mažuosius lankytojus atvykti kiekvieną rugpjūčio antradienį ir ketvirtadienį (10.00–12.00 val. ir 14.00–16.00 val.). Rugpjūtį vaikai išmoks pažinti gėlių žiedus, susipažins su archeologijos ir paleontologijos mokslais, vaistiniais augalais ir gamtine energija. Stovyklos dalyviai fotografuos ir tyrinės vabzdžius, susipažins su oranžerijos lobiais, Aukštosios Fredos dvaro paslaptimis ir istorija, vaikštinėdami po ąžuoliukų giraitę sužinos, kodėl ji pavadinta prof. Birutės Galdikas vardu.

Su vaikais bendraus ir sportinius žaidimus žais VDU Kauno botanikos sode dirbantis savanoris iš Jungtinės Karalystės Ieuan Dimond. Jaunojo savanorio programos metu vaikai ne tik žais, bet ir mokysis anglų kalbos.

Pirmasis užsiėmimas vyks jau rugpjūčio 5 dieną. Galima registruotis į pasirinktų dienų ar iš karto į viso mėnesio užsiėmimus.

Kaina tokia, kaip ir bilieto į botanikos sodą!

Būtina išankstinė registracija el. p. e.cerneviciute@bs.vdu.lt, tel. +370 673 22 475.

Paskubėkite, nes vietų skaičius ribotas!

Kauno botanikos sodo inf.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: