Pradinis / Grožis ir mada / Ekologiška depiliacija cukrumi

Ekologiška depiliacija cukrumi

cukrumi

Nuo neatmenamų laikų mes, moterys, rūpinamės savo grožiu. Didžiausio dėmesio sulaukia plaukai, juos puoselėjame, naudodamos daugybę priemonių, kad būtų gražūs, sveiki ir vešlūs. Tiesa, kai kuriose kūno vietose plaukų visai nepageidaujame. Todėl juos kaip įmanydamos šaliname: skutame, pešiojame, naudojamės įvairiais kremais, vašku ar net lazeriu. Ne iškart atrandame tinkamiausią būdą.

Vienas populiariausių nepageidaujamų plaukelių šalinimo būdų – depiliacija vašku. Deja, dažna šią procedūrą išbandžiusi moteris sutiks, kad ji nėra maloni. Laimė, jau atsirado daug komfortiškesnis depiliacijos būdas – ekologiška depiliacija cukrumi. Kodėl ekologiška? Ogi todėl, kad depiliacijai naudojamą cukraus pastą sudaro tik natūralūs ingredientai: gliukozė ir vanduo. Depiliacijai paruošiama šilta, tiršta cukraus pasta, ji tepama ant odos priešinga plaukų augimo kryptimi. Užtepta cukraus pasta tampriai apgaubia plaukus ir padengia odą plėvele. Ją nuplėšus staigiu judesiu plauko augimo kryptimi, plaukai pašalinami kartu su šaknimis. Kartojant procedūras, plaukelio folikulas pradeda nykti. Jau po kelių procedūrų galima džiaugtis puikiais rezultatais.

Šis plaukelių šalinimo būdas nesukelia jokio diskomforto. Depiliacija cukrumi yra mažiau skausminga, nes naudojamos natūralios medžiagos, po procedūros valoma oda mažiau dirginama, todėl beveik išvengiama tokio šalutinio poveikio, kaip paraudimas ar patinimas. Cukraus pasta išrauna plaukelį, pašalina negyvas odos ląsteles ir tuo pat metu išlaisvina įaugusius plaukelius. Šią pastą saugu tepti ir ant sausos egzemos ar sausos psoriazės pažeistos odos. Cukrus gana švelnus odai, todėl jį galima tepti pakartotinai, kai reikia šalinti trumpiausius ir pačius šiurkščiausius plaukelius – oda nepažeidžiama ir nesudirginama.

Depiliacija cukrumi – tai naujas būdas būti gražioms be jokio vargo. Atėjo laikas pamiršti posakį: „Grožis reikalauja aukų.“ 

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: