Pradinis / Kinas, muzika, TV / Emigranto istorija Amerikoje: nuo valytojo iki gamyklos direktoriaus

Emigranto istorija Amerikoje: nuo valytojo iki gamyklos direktoriaus

Atvykdamas į Ameriką, iš Vilniaus kilęs Darius Sabaitis buvo įsitikinęs, kad tai vieta, kurioje pildosi svajonės. Tiesa, ne visiems emigracijoje taip pasiseka, kaip Dariui. Amerikoje jis tapo automobilių tepalų fabriko direktoriumi. 39-erių vyras dažnai girdi klausimą, kodėl jam gyvenime taip sekasi. Darius neslepia, kad  jo sėkmės paslaptis visai paprasta – jis tiesiog dažnai atsiduria tinkamoje vietoje tinkamu laiku.

LRT televizijos laidoje „Emigrantai“ D. Sabaitis bus atviras: norint Amerikoje užkariauti rinką reikia labai pasistengti. Tinginių šioje šalyje nemėgsta, ir sėkme girtis jie negali. „Čia mes kone 24 valandas per dieną dirbame“, – sako jis. Amerika tinkama tik tiems, kurie savo gyvenimą nebijo paversti nesibaigiančiu darbu. Todėl tam, kad viskas išsipildytų, tenka sunkiai lenkti nugaras.

„Viskas, ką darau, yra dėl šeimos“, – sako Darius, paklaustas, kodėl nusprendė atvykti į Ameriką.  Žmonai ir vaikams ši šalis buvo tarsi svajonė, atrodė, kad čia bus daugiau galimybių. „Sutikęs savo žmoną jaučiau pareigą ja pasirūpinti. Žinojau, kad jeigu ne aš, tai niekas nepasirūpins ta nuostabia mergina“, – sako Darius, iki šiol savo jaunystės meilei prisiekinėjantis amžinai būti kartu.

Pradžia Amerikoje niekam nebūna lengva. Valytoju kadaise dirbęs Darius iš savo patirties sako, kad norint sulaukti sėkmės užsienyje svarbu visose situacijose pasitikėti savimi, tik taip gausite tai, ko norite. Vis dėlto kodėl vieniems emigracijoje sekasi, o kitiems – ne? Kam šypsosi laimė, o kas pasmerktas nesėkmėms? Atsakymai – laidoje „Emigrantai“.

LRT nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: