Pradinis / Kinas, muzika, TV / Erica Jennings apie gimdymą po 35-erių: „Dabar esu sveikesnė nei bet kada anksčiau“

Erica Jennings apie gimdymą po 35-erių: „Dabar esu sveikesnė nei bet kada anksčiau“

Kelionė į svetimą šalį ir pamažu gimusi meilė jai, kelionė per motinystę ir karjerą. Apie visa tai laidoje „Pasaulis pagal moteris“ kalbės Erica Jennings bei laidos vedėja Renata Mikailionytė.

Tris mėnesius buvo lengva depresija

„Pradžioje nebuvo lengva: pamačiau sniegą lapkričio mėnesį ir daug nuo šalčio susiraukusių veidų, o juk buvo paauglystė, norėjosi išeiti, bendrauti, – pirmuosius mėnesius Lietuvoje prisimena Erika. – 1996 metais dar neturėjau nieko: nei draugų, nei padorios vietos, kur nueiti pašokti (nes į to meto šokių vietas tėvai griežtai neleido)… net nebuvo kur lankyti mokyklą, nes dar nešnekėjau lietuviškai. Sėdėjau viešbutyje ir žiūrėjau MTV, kuris buvo tarsi mano ryšys su pasauliu. Bet pagaliau sužinojome apie galimybę mokytis mokykloje, kurioje sustiprinta anglų kalba, ten susiradau būrį draugų ir viskas palengvėjo.“

Tada ir dabar – kaip diena ir naktis

Paprašyta prisiminti, kaip jai, merginai iš Airijos, atrodė dar tik atsigaunanti Lietuva, Erica purto galvą ir kartoja: „Kaip diena ir naktis, kaip diena ir naktis. Tada nebuvo nieko, dabar yra viskas. Viskas nuostabiai atsigavo, ypač po įstojimo į Europos Sąjungą.  Taip pat ir žmonės. Pamenu, kaip visi sujungdavome jėgas ir žinias, kad būtų kuo geriau, kuo kokybiškiau“, – su nostalgija prisimena Erica, kuri kartu su savo kolegomis buvo vieni šiuolaikinės muzikos kvieslių Lietuvoje.

Aplankė beveik visą Lietuvą

Retas vietinis gali pasigirti matęs tiek Lietuvos kampelių, kiek jų matė Erica: „Mačiau labai labai daug. Apvažinėjom miestus, miestelius, net kaimus.“ Paklausta, kuri vieta traukia labiausiai, ji nedvejoja: „Labai labai myliu Vilniaus senamiestį. Ir Nidą – ten kasmet atostogaujame bent savaitę. Ir Ventės ragą – todėl ten esant dvidešimties laipsnių šalčiui tris dienas filmavome klipą“, – juokiasi garbanė.

Dabar turi daugiau jėgų negu anksčiau

Paklausta, ką patartų moterims, kurios nesiryžta gimdyti po 35-erių, Erica pataria įsiklausyti į save, nes viskas priklauso nuo paties žmogaus: „Aš, pavyzdžiui, jaučiuosi daug puikiau ir daug geresnės formos nei bet kada anksčiau. Turiu daugiau jėgų. Na ir, žinoma, turiu daugiau gyvenimo  išminties, kantrybės. Tiesą sakant, nors irgi planavau, kad visus vaikus pagimdysiu iki 30-ies, – labai džiaugiuosi, kad dabar turėsim dar vieną mergytę!“ – glostydama pilvuką šypsosi Erica.

TV3 nuotr.

Komentarai

Jūsų el. pašto adresas nebus viešai skelbiamas. Privalomi laukai žymimi *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Scroll To Top
%d bloggers like this: